Sylwester Koczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.07.2017
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.07.2017
Nowa Trybuna Opolska
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Sylwestra Koczyka
wieloletniego prezesa i wiceprezesa klubu sportowego
„Plon” Błotnica Strzelecka.
Rodzinie i bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia
Przewodnicząca
Rady Miejskiej
Gabriela Puzik
Burmistrz
Strzelec Opolskich
Tadeusz Goc
oraz
Radni Rady Miejskiej
w Strzelcach Opolskich
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
8 l