Dorota Rybak Banaszak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.07.2017
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.07.2017
Głos Wielkopolski
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że odeszła od nas
mgr
Dorota Rybak Banaszak
Wspaniały Człowiek, Wieloletni Kierownik Sekretariatu
Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu.
W osobie Pani Doroty nasza uczelnia straciła
Przyjaciółkę cieszącą się sympatią i uznaniem,
której radość życia, optymizm i życzliwość pozostaną
na zawsze w pamięci pracowników,
wykładowców i studentów WSUS.
Rodzinie i Najbliższym
składamy
serdeczne wyrazy współczucia.
Rektor i społeczność akademicka
Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia