Tadeusz Pisarski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.03.2010
Ziemia Kaliska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.03.2010
Ziemia Kaliska
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Prof. dr. hab. n. med.
Tadeusza Pisarskiego
Wspaniałego Człowieka, Lekarza, wybitnego specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii, kierującego przez lata Instytutem Ginekologii
i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego
w Poznaniu oraz Ginekologiczno-Położniczym Szpitalem Klinicznym UM, Wychowawcy wielu pokoleń lekarzy, wieloletniego Nauczyciela Akademickiego niezwykle cenionego przez studentów, cieszącego się autorytetem wśród środowisk naukowych, Dyrektora Instytutu Położnictwa
i Pielęgniarstwa w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu.
Szczere wyrazy współczucia
Pani dr hab. n. med. Magdalenie Pisarskiej- Krawczyk
oraz całej Rodzinie i Bliskim Pana Profesora
składa
Wojciech Grzelak
Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Perzyny w Kaliszu
ze współpracownikami
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Prof. dr. hab. nauk med. Tadeusza Pisarskiego
wybitnego ginekologa i położnika,
współorganizatora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu,
od 2002 roku dyrektora Instytutu Położnictwa i Pielęgniarstwa PWSZ,
w uznaniu zasług na rzecz profilaktyki i promocji zdrowia wśród kaliszan wyróżnionego zaszczytnym tytułem Honorowego Przyjaciela Miasta Kalisza.
Rodzinie i współpracownikom
wyrazy szczerego współczucia
składają
Prezydent Miasta Kalisza
i Rada Miejska Kalisza
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia