Witold Michalak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.09.2009
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.09.2009
Gazeta Lubuska
* * * Tu jestem - w mrokach ziemi i jestem - tam jeszcze W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę, Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi, I jestem jeszcze dalej poza tymi snami. Zewsząd idę ku tobie; wszędzie na się czekam, Tu się spieszę dośpiewnie, tam docisznie zwlekam I trwam, niby modlitwa, poza swą żałobą, To co spełnić się nie chce, bo woli być sobą. (B. Leśmian) Ze smutkiem zawiadamiamy, że dnia 18 września 2009 roku odszedł od nas, po ciężkiej chorobie, opatrzony Sakramentami Św. mój ukochany MĄŻ, nasz kochany TATUŚ, TEŚĆ, DZIADZIUŚ, PRADZIADZIUŚ śp. WITOLD MICHALAK Pogrzeb odbędzie się w środę, 23 września 2009 roku o godz. 12.50 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Rodzina Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.00 w kościele pw. Ducha Św.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Teresa K.
15 l
Alina S. - F.
16 l
Alina F.
16 l
Janina Semenec
16 l