Magdalena Olborska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.04.2017
ITS
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.04.2017
ITS
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszej koleżanki
Magdaleny Olborskiej
Zawsze życzliwa i zaangażowana w swoją pracę
– była cenionym pracownikiem naszej przychodni.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy szczerego współczucia.
Koleżanki i koledzy
z NZOZ „Judyta” Skierniewice
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l