Bożena Bielaczyc
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.08.2016
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.08.2016
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
lek. Bożeny Bielaczyc
neurologa dziecięcego, wieloletniego pracownika naszego Szpitala,
Człowieka niezwykle życzliwego i przyjacielskiego,
oddanego całym sercem swoim pacjentom.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Dyrekcja i pracownicy
Wojewódzkiego Specjalistycznego Zespołu
Neuropsychiatrycznego im. św. Jadwigi
w Opolu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
9 l