Edward Jaworski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.06.2017
Gazeta Lubuska

Wszystkim, którzy okazali pomoc i współczucie
oraz uczestniczyli w ostatniej drodze

ś+p Edwarda Jaworskiego
serdeczne podziękowania
składa
rodzina

Plaża

„Jak trudno żegnać na zawsze kogoś,
Kto jeszcze mógł być z nami”
Ze smutkiem zawiadamiamy, że 14 czerwca 2017 roku,
po krótkiej i ciężkiej chorobie, odszedł w wieku 67 lat,
pozostawiając najbliższych w głębokim żalu,
najdroższy Mąż, Tata, Dziadek, Teść i Brat

ś+p
Edward Jaworski

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 17 czerwca 2017 r.
o godz. 12.40 na cmentarzu komunalnym (starym)
przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.
Pożegnanie w kaplicy od godz. 12.10.
Pogrążona w żałobie

RodzinaProsimy o nieskładanie kondolencji.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Koleżanka


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiele wspomnień sportowych, zawodowych i... żal, bo to tak nie miało być. Spoczywaj w pokoju Edward.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odszedł człowiek o wielkim sercu i wielkim uśmiechu...​takie wspomnienia pozostały po wspólnej pracy...​Panie Edziu, żal ściska strasznie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
K.G.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze w mojej pamięci ... Panie Edziu niech Pan spoczywa w pokoju... [*][*][*]


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Będziemy o Tobie pamiętać Krysia i Toni


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
KOLEŻANKI Z PRACY


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze pozostaniesz w Naszej pamięci. Teresa i Zbyszek Budzyńscy


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek Panie Edziu. Beata S.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Z pamięcią o Życiu, które odeszło i ku pokrzepieniu serc najbliższych</p> <p><span>[...] </span><strong>z każdym, kto umiera w naszym życiu, umieramy i my po trochu, którzy zostajemy po nim. On odejdzie, a śmierć swoją nam zostawia i my ją musimy znosić.</strong><span> [...]</span></p> <p><em><span>Wiesław Myśliwski — Kamień na kamieniu (Rozdział IX Brama) </span></em></p> <p><span>Jest mi niewymownie przykro, że Edward odszedł od nas tak niespodziewanie.</span><span> I wiem, że </span><span>nie ma takich słów, które mogłyby najbliższych w takiej chwili pocieszyć. Dlatego powiem jedynie, że łączę się w tym ogromnym smutku razem z Wami.</span></p> <p>Choć w sercach najbliższych pozostał ból, a pustkę wypełnia wiele znaków zapytania, to dzisiaj możemy powiedzieć: <strong><em>„Dobrze, że z nami byłeś. Nikt nie zajmie Twego miejsca w naszych sercach i wspomnieniach. Kiedyś wszyscy spotkamy się tam, gdzie Ty już odszedłeś, u Pana.”</em></strong></p> <p>ZIEMIA ZABRAŁA CIAŁO, DUSZĘ ZABRAŁ BÓG, A TWOJE SERCE Z NAMI POZOSTAŁO – Odpoczywaj w Pokoju.</p> <p>Wszystkich Najbliższych Edwarda przytulam do serca. Łącząc się w bólu i smutku naszą pamięć zostawiam w światełku.</p> <p><span>Maria Jałocha z dziećmi Olgą, Mateuszem i Tomkiem</span></p>


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Sąsiedzi


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek, a wspomnień nikt nam nie odbierze, zawsze będą z nami. Koleżanki z pracy


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Krystyna


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tomek


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieslaw Schaier


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Małgorzata


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żal,że tak szybko musimy się żegnać LR


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiesiek S


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Przykro.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Lucyna


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak niedawno piliśmy razem, biurową kawę, a już czas się pożegnać. Poczekaj tam na mnie.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pokój Jego Duszy Kasia P.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ZAL I SMUTNO KONECCY


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnaj Edward za szybko. Zbyszek C.


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia