Władysław Zieliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.10.2016
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.10.2016
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
lek.Władysława Zielińskiego
Lekarza psychiatry,
który przepracował w naszym Szpitalu 43 lata.
Niezwykle szlachetnego człowieka,
bezgranicznie oddanego pacjentom i swojej pracy,
lekarza z powołania.
Wyrazy współczucia
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składają
Dyrekcja i Pracownicy
Samodzielnego Wojewódzkiego Szpitala w Branicach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia