Stanisława Zaręba
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.09.2016
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.09.2016
Dziennik Bałtycki
Żegnamy dzisiaj
Stanisławę Zarębę
Była naszą Koleżanką przez czas studiów na wydziale chemii Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Gdańsku. Także przez wiele kolejnych lat.
Była osobą wielkiej wrażliwości. Przez ostatnich kilka lat poważnie chorowała i z tego powodu nie mogła się z nami, na spotkaniach chemików, spotykać. Ale przesyłała nam wiersze, serdeczne słowa, by w ten sposób być jakoś blisko, by uczestniczyć w radości spotkań.
Zginęła 10 września 2016 roku w wypadku samochodowym w Zielonej Górze, gdzie mieszkała i gdzie została pochowana na nowym cmentarzu.
Trudno się z Nią pożegnać tak do końca. Więc pomyślimy sobie, że
Czasami trzeba usiąść spokojnie i czyjąś dłoń, bodaj w myślach, zamknąć w swojej dłoni. Wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście. Będziemy się starać trzymać dalej Twoją Steniu, dłoń w naszych dłoniach.
Chociaż będzie nam bardzo trudno
Chemicy WSP w Gdańsku 1961-1967
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia