Zdzisław Czubkowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.06.2016
Gazeta Lubuska

Czym jest dom bez Ciebie... Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 25 czerwca 2016r. odszedł od nas, kochany Mąż, Tatuś, Teść, Dziadek i Brat śp. Zdzisław Czubkowski Pogrzeb odbędzie się w środę, 29 czerwca 2016r. o godz. 12.30 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie Rodzina. Msza święta w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 9.00 w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
[*]


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
[*] Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️❤️❤️ Nigdy nie zapomnimy Ciebie NASZ KOCHANY DZIADKU. ❤️❤️❤️


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
[*] Wieczny odpoczynek racz Dziadkowi dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. Kochamy Cię NASZ DZIADKU i BARDZO MOCNO tęsknimy za TOBĄ ❤️❤️❤️ Juliusz i Mateusz


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Świat bez Ciebie jest inny, brzydki, ponury i dziwny. I wszystko z trudnością mi przychodzi, do mojej głowy nic mi nie wchodzi... Tak bardzo mi tęskno za Tobą, byłeś najważniejsz​ą osobą...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia i wszystkie plany się skończyły, zostały tylko piękne wspomnienia i ból co odbiera do życia siły. Tęsknimy i Kochamy CIĘ.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odchodząc zostawiłeś PUSTKĘ... Cisza wdziera się przez drzwi, łzy płyną po policzkach i odrobina nadziei, że się kiedyś spotkamy... kochamy i bardzo tęsknimy za TOBĄ.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
[*] Odeszliście nam z oczu, ale nigdy z serc.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie wszystek umarłeś, choć serce bić przestało. Tyle z Ciebie zostało, ile dobra zasiałeś. Odszedłeś już do Pana, na cześć Jego wielkiej chwały, nam w sercu pozostały boleść i smutek i rana.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
[*] Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
[*]


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
[*]


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
[*] Wieczny odpoczynek racz Dziadkowi dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. Kochamy Cię NASZ DZIADKU i BARDZO MOCNO tęsknimy za TOBĄ ❤️❤️❤️ Juliusz i Mateusz


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
[*]


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
TWÓJ głos wciąż w uszach naszych brzmi, TWOJA twarz w każdą noc nam się śni, TWOJE serce wciąż w naszych sercach nosimy... tak bardzo tęsknimy za TOBĄ...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tylko nasze serca wiedzą jak bardzo boli Twoje odejście… Jak bardzo tęsknimy… Jak bardzo Cierpimy… Bo Ciebie wciąż brak.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Ciebie wzięła, mężu drogi, w swe objęcia ziemia. Ja zostałam z sierotami wśród łez i westchnienia​.​.."


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
…Tym co pozostają tutaj z garbem bólu, jedyną pociechą jest cisza i pamięć… Oszczędźmy im cierni pytań i rad, bo oni są mrokiem okryci w środku dnia i wciąż wpatrzeni w bliznę ziemi nad grobem…


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Co CIEBIE spotkało i nas nie minie, TY jesteś już w domu, a my jeszcze w gościnie...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kiedy Twoje serce przestało bić, tak smutno nam bez Ciebie DZIADKU żyć.❤️❤️❤️


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zgasłeś nam jak świecy płomyk. Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronny. I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie. Bo zawsze myślami będziemy przy Tobie.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️❤️❤️ Odszedłeś tak nagle, DZIADKU NASZ KOCHANY. Lecz w naszych sercach na zawsze pozostaniesz​. ❤️❤️❤️


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️❤️❤️ Nigdy nie zapomnimy Ciebie NASZ KOCHANY DZIADKU. ❤️❤️❤️


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
[*]


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia