Krystyna Końca-Gurok
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.11.2016
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.11.2016
Dziennik Zachodni
„Nie umiera ten, kto pozostaje w pamięci żywych”
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci w dniu 8 listopada 2016 r.
mgr Krystyny Końca-Gurok
wieloletniej nauczycielki klasy fortepianu
bytomskiej szkoły muzycznej.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Dyrekcja, grono pedagogiczne,
pracownicy szkoły i społeczność uczniowska
Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia
w Bytomiu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
9 l