Barbara Porzezińska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.02.2017
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.02.2017
Dziennik Bałtycki
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 lutego 2017 r.
odeszła ze społeczności lekarzy na wieczny dyżur
ŚP
Dr n. med. BARBARA PORZEZIŃSKA
specjalista chorób wewnętrznych
Emerytowany długoletni Ordynator
I Oddziału Chorób Wewnętrznych
Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku-Zaspie.
Gdańscy lekarze stracili prawego człowieka, wybitnego lekarza,
osobę o niezwykle szerokich horyzontach zawodowych,
kulturalnych i społecznych.
Zatrzymamy Ciebie w naszej pamięci…
Rodzinie Pani Doktor
składamy wyrazy szczerego współczucia.
Zespół dawnego II Oddziału Chorób Wewnętrznych
Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku-Zaspie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
9 l
9 l