Marek Karpiniuk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.05.2016
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.05.2016
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Marka Karpiniuka Oddanego społeczności lokalnej samorządowca, radnego miasta Kołobrzeg w latach 2010-2014. Rodzinie i Bliskim składamy szczere wyrazy współczucia. Marszałek Olgierd Geblewicz i Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego Przewodnicząca Sejmiku Teresa Kalina i Radni Województwa Zachodniopomorskiego
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Naszego Kolegi
Marka Karpiniuka
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci, jako wspaniały Człowiek i Przyjaciel.
Rodzinie oraz Najbliższym wyrazy szczerego współczucia i żalu,
składa w imieniu Zarządu, Koleżanek i Kolegów z Kołobrzeskiej Platformy Obywatelskiej Przewodniczący Marek Hok
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia