Urszuli Nizler

This was published in the following publications on 18.01.2016:
Dziennik Zachodni

Z żalem przyjęliśmy

wiadomość o śmierci

Pani

Urszuli Nizler

wieloletniej pracownicy

Urzędu Miasta Piekary Śląskie.

Rodzinie i Bliskim Zmarłej

wyrazy szczerego współczucia

składają

Prezydent Miasta Piekary Śląskie

oraz pracownicy Urzędu Miasta

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

A nadzieja znów wstąpi w nas Nieobecnych pojawią sie cienie Uwierzymy kolejny raz W jeszcze jedno Boże Narodzenie I choć przygasł świąteczny gwar Bo zabrakło znów czyjegoś głosu Przyjdź tu do nas i z nami trwaj Wbrew tak zwanej ironii losu Daj nam wiarę, że to ma sens Że nie trzeba żałować przyjaciół Że gdziekolwiek są, dobrze im jest Bo są z nami choć w innej postaci I przekonaj, że tak ma być Że po głosach tych wciąż drży powietrze Że odeszli po to by żyć I tym razem będą żyć wiecznie Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole A nadzieja znów wstąpi w nas Nieobecnych pojawią się cienie Uwierzymy kolejny raz W jeszcze jedno Boże Narodzenie I choć przygasł świąteczny gwar Bo zabrakło znów czyjegoś głosu Przyjdź tu do nas i z nami trwaj Wbrew tak zwanej ironii losu Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole.

Gosc


1yr

Image chosen by user
Kiedyś pójdziemy jeszcze na spacer, nie licząc godzin i lat...nie licząc czasu. Kiedyś opowiem Ci, jak było pusto bez Ciebie...i zabiorę na kawę niekawę, a Ty będziesz miała pachnącą apaszkę...dziś mam na razie tylko Twój zapach, ukryty w zakamarkach bawełny. Kocham Cię Mamuś.

Gosc


1yr

Image chosen by user
Kocham.

Gosc


1yr

Image chosen by user
... ocalić od zapomnienia. 1.11.2024

Gosc


1yr

Image chosen by user
"Ile razem dróg przebytych Ile ścieżek przedeptanych Ile deszczów, ile śniegów Wiszących nad latarniami Ile listków, ile rozstań Ciężkich godzin w miastach wielu I znów upór, żeby powstać I znów iść i dojść do celu Ile w trudzie nieustannym Wspólnych zmartwień, wspólnych dążeń Ile chlebów rozkrajanych Pocałunków, schodów, książek? Oczy twe jak piękne świece A w sercu żródło promienia Więc ja chciałbym Twoje serce Ocalić od zapomnienia U Twych ramion płaszcz powisa Krzykliwy, z leśnego ptactwa Długi przez cały korytarz Przez podwórze, aż gdzie gwiazda Wenus A tyś lot i górność chmur Blask wody i kamienia Chciałbym oczu Twoich chmurność Ocalić od zapomnienia."

Gosc


1yr

Image chosen by user
Kocham.

Gosc


1yr

Image chosen by user
Dziś są Twoje Urodziny....niech Ci Aniołowie zaśpiewają. Kocham Cię Mamuś.

Gość


1yr

Image chosen by user
W ten październikowy wieczór... jestem z Tobą.

Gosc


1yr

Image chosen by user
W ten październikowy wieczór... jestem z Tobą.

Gosc


1yr

Image chosen by user
Każdego dnia szukam Cię w twarzach innych ludzi... znajduję w jesiennym wietrze, zachodzącym słońcu...

Gosc


1yr

Image chosen by user
Tak bardzo tęsknię...

Gosc


2yrs

Image chosen by user
Dziś w sercu głęboko czuję ból...

N.n.


2yrs

Image chosen by user
Kochana Mamo, choć nie ma Cię już z nami, Twoja dobroć nieustannie rozświetla moje serce. Dziękuję za wszystkie chwile pełne miłości i wsparcia, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Kocham Cię i nigdy nie przestanę kochać.

Gosc


2yrs

Image chosen by user
Kocham.

Gosc


2yrs

Image chosen by user
Kocham. Pamiętam.

Gosc


2yrs

Image chosen by user
Zmartwychwstał Pan...

Gosc


2yrs

Image chosen by user
Tęsknię za Tobą bardzo...

Gosc


2yrs

Image chosen by user
Dziś i Twoje święto...pamiętam.

Gosc


2yrs

Image chosen by user
Kocham.

Gość


2yrs

Image chosen by user
Kochanej Babci ❤️

Gosc


2yrs

Image chosen by user
Kocham.

Gość


2yrs

Image chosen by user
Jest coś, co się śmierci opiera. To pamięć, ona nie umiera.

Gosc


2yrs

Image chosen by user
Ku pamięci mojej Mamy...

Gosc


2yrs

Image chosen by user
To już ósmy rok... Pamiętam. Kocham. Tęsknię.

Gosc


2yrs

End of content

No more pages to load