Alfred Kaniecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.06.2016
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.06.2016
Głos Wielkopolski
Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk
z wielkim smutkiem przyjmuje wiadomość o śmierci
Prof. zw. dr. hab. Alfreda Kanieckiego
od 1984 roku członka Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego,
Komitetu Fizjograficznego,
przewodniczącego Komitetu w latach 1984-1990,
sekretarza Wydziału w latach 1991-1998,
przewodniczącego Wydziału w latach 1998-1999.
Był wiernym naszej Korporacji,
szczerze oddanym naukowej i społecznej pracy Uczonym,
powszechnie cenionym i życzliwym Człowiekiem.
Łączymy się w żalu
z Rodziną Zmarłego
Zarząd
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia