Agnieszce Szantyr
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.04.2016
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.04.2016
Głos Koszaliński
" Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek, a wspomnień nic nam nie odbierze..." Wyrazy głębokiego współczucia Pani Agnieszce Szantyr z powodu śmierci Taty składają Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy Gimnazjum nr 2 w Koszalinie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia