prof. Edmund Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.09.2016
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.09.2016
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Prof. dra inż. Edmunda Pawlaka
W osobie Pana Profesora
nasza uczelnia straciła współtwórcę i przyjaciela
cieszącego się sympatią i autorytetem,
którego radość życia, optymizm, życzliwość i profesjonalizm
pozostaną na zawsze w pamięci
pracowników, wykładowców i studentów WSUS.
Rodzinie
oraz wszystkim Bliskim Zmarłego
szczere wyrazy współczucia
składają
Rektor, Senat
i społeczność akademicka
Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l