Jan Szmyt
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.03.2017
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.03.2017
Głos Wielkopolski
Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp. Jana Szmyta
wieloletniego pracownika Filharmonii Poznańskiej
- Biura Pro Sinfoniki.
Odszedł od nas oddany ludziom i swojej pracy Kolega.
Żonie i Rodzinie
składamy wyrazy współczucia.
Wojciech Nentwig z zespołami i pracownikami
Filharmonii Poznańskiej oraz Pro Sinfoniki
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l