Dominik Binert

This was published in the following publications on 01.02.2016:
Głos Wielkopolski

Rodzicom i najbliższej Rodzinie

wyrazy najgłębszego współczucia i żalu
z powodu tragicznej śmierci

Syna
Dominika Binerta

maturzysty VI Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu.

Nie ma żadnych słów, którymi wyrazić można pociechę,
nie ma żadnej mądrości, która objaśniłaby sensy zdarzeń,
pozostaje jedynie milczenie.

Dominik, na zawsze uśmiechnięty, pozostanie w naszej pamięci.

Nauczyciele i uczniowie
VI Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Wracaj do domu...

Mamin


9mos

Image chosen by user
Anioły nigdy nie odchodzą daleko...

Anna Binert


3yrs

Image chosen by user
Pamiętamy smyku

Adaś


3yrs

Image chosen by user
nigdy nie uwierzę do końca..

a.


5yrs

Pamiętam Cię jak biegales po boisku z moim synem, pamiętam jak zobaczyłes że idę z siatkami i spytałes czy pomóc. Nigdy nie pojmiemy...

Ania


6yrs

Zbliża się Boże Narodzenie. Nie ma Ciebie, nie ma magii świąt, nie ma choinki nie ma radości nie będzie dzielenia się opłatkiem....

Administrator


7yrs

<p>Nadal masakra, nie wierzę </p>


7yrs

<p>Wspomnień nikt nam nie odbierze,jest ciężko bez ciebie....</p>


8yrs

<p>Za wcześnie.... </p>


8yrs

Image chosen by user
ty umarłeś, ale z tobą my także..już nic nie jest takie jak dawniej i nigdy nie będzie..nie słucham wesołej muzyki, nie wyobrażam sobie tańczyć i bawić się jak dawniej..


8yrs

Image chosen by user
Tyle czasu już minęła. Ani uwierzyć, ani pogodzić się z tym. Tyle pięknego życia Ci umknęło. Tyle ciekawych chwil, miłości. Niesprawiedl​iwe to niesprawiedl​iwe. Śpij Dominik śpij


8yrs

Image chosen by user
Pamietamy o Tobie.​Pamietamy w każdej godzine każdego dnia.​Tesknimy za Twoja buzka,​pieknymi oczkami glosem.Mam nadzieje ,ze tam gdzie jesteś jest dobrze.


8yrs

Image chosen by user
Smutek, smutek i jeszcze raz smutek. Śpij Dominik śpij spokojnie


8yrs

Image chosen by user
Na imieninki...


8yrs

Image chosen by user
Śpij spokojnie śpij nikt o Tobie nie zapomni


9yrs

Image chosen by user
A


9yrs

Image chosen by user
Bardzo boli odejście kogoś tak młodego tak kochanego przez wszystkich wokół. Śpij Dominik śpij spokojnie


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​ból ten sam....


9yrs

Image chosen by user
Za Toba nie trzeba się wstawiać, dobre anioly wiedza kto do nich trafil Niech Cie chronią po wszeczasy.​Spoczywaj w spokoju Malutki


9yrs

Image chosen by user
Dziś Twoje 20-te urodziny, pamiętamy


9yrs

Image chosen by user
Jutro Twoje 21 urodzinki.​Nie zapomnielism​y


9yrs

Image chosen by user
Żegnaj


9yrs

Image chosen by user
W takie dni jeszcze bardziej brakuje tych którzy odeszli. Śpij, śpij.....


9yrs

Image chosen by user
...


9yrs

End of content

No more pages to load