Elżbieta Nawrocka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.07.2016
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.07.2016
Gazeta Pomorska
"Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność" Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej ŚP Elżbiety Nawrockiej
Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym, Delegacjom, za okazaną pomoc, współczucie, wieńce i kwiaty. Dyrekcji i pracownikom NZOZ „Provita”. Zarządowi, Kierownictwu i pracownikom „Novum - Med”. Koleżankom i kolegom z Oddziału Noworodkowego i Oddziału Ginekologiczno - Położniczego szpitala w Więcborku. Kolegom i koleżankom z „Gazety Pomorskiej” Księdzu Proboszczowi Adamowi Kątnemu, Siostrom Franciszkankom oraz Księdzu Marcinowi Wierzchosławskiemu za wspaniałe kazanie. Mirce i Zenkowi za pomoc i wsparcie w tych trudnych dla Nas dniach.
Serdeczne "Bóg zapłać" Składa pogrążona w smutku Rodzina. "Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślad w naszych sercach"
Przeżywszy 55 lat 9 lipca 2016 roku odeszła do Domu Ojca
SP
Elżbieta Nawrocka
Ukochana Żona, Mama, Babcia i Siostra.
Człowiek niezwykłej prawości i życzliwości. Była dla Nas oparciem i ostoją. W jej domu zawsze można
było znaleźć gościnę i ostoję. Brakować Nam będzie Jej ciepła i poczucia bezpieczeństwa, które nam
zapewniała.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek 14 lipca 2016 roku o godz. 10:15 Mszą Świętą w
Kościele pw. Wniebowzięcia NMP i sś. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza po czym nastąpi
odprowadzenie zmarłej do grobu na cmentarzu Komunalnym w Więcborku.
Prosimy o modlitwę za zmarłą.
Pogrążeni w smutku i żalu
Mąż, Córki, Syn, Zięć, Wnuczka, Siostry i Brat
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l