Tadeusz Geleta
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.10.2016
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.10.2016
Dziennik Polski
Z głębokim smutkiem żegnamy
lek. med.
TADEUSZA GELETĘ
(1931–2016)
który po doświadczeniach lekarza szkolnego, wojskowego i więziennego
pracę w kobierzyńskim Szpitalu rozpoczął w 1978 roku
i kontynuował, także po przejściu na emeryturę, do 2010 roku.
Zapamiętamy Go jako człowieka uprzejmego, życzliwego, ciepłego,
uczynnego i oddanego pacjentom oddziału pulmonologicznego.
Rodzinie
składamy wyrazy współczucia.
Dyrekcja i Pracownicy Szpitala Specjalistycznego
im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia