Aleksandra Szebiotko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.05.2016
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.05.2016
Głos Wielkopolski
Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że po długiej chorobie
i głębokiej niepełnosprawności odeszła od nas,
nasza ukochana, nigdy niezapomniana
Matka, Babcia i Prababcia
ś+p
Aleksandra Szebiotko
Całe swoje życie myślała i pomagała oraz wspierała
potrzebujących, jak i rodzinę, była usposobieniem dobroci,
posiadała ogromny dar wybaczania bliźnim.
Z chwilą odejścia cała rodzina straciła ogromnego przyjaciela,
powiernika, doradcę w trudnych sprawach.
Cechowała Ją wielka miłość,
którą obdarzała nas wszystkich, dlatego nasz smutek
z powodu straty naszej ukochanej Oleńki jest tak głęboki
i z tego względu prosimy jako rodzina
o nieskładanie kondolencji podczas uroczystości pogrzebowych.
Pogrzeb odbędzie się 23 maja 2016 r. o godz. 13.00
na cmentarzu w Puszczykowie.
Pogrążeni w smutku synowie
Andrzej i Jerzy z Rodzinami
Z żalem zawiadamiam, że straciłem najbardziej ukochaną
kobietę swojego życia, największego przyjaciela, moją Mamę.
Całe swoje życie wspierała mnie i opiekowała się mną,
była moim doradcą, powiernikiem,
i najbardziej wyrozumiałym przyjacielem.
Tych, którzy rozumieją stan duchowy mężczyzny,
który traci swoją Matkę, proszę o modlitwę za spokój duszy
ś+p
Aleksandry Szebiotko
W głębokim smutku pogrążony
syn Jerzy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
10 l
10 l