Teresa Władczyk-Górska
This was published in the following publications on 31.12.2015:
Dziennik Łódzki
This was published in the following publications on 31.12.2015:
Dziennik Łódzki
Ze smutkiem zawiadamiamy, że 29 grudnia 2015 roku
zmarła magister farmacji
Teresa Władczyk-Górska
Pani Magister całe swoje zawodowe życie poświęciła farmacji i aptekarstwu.
Była wspaniałym aptekarzem zawsze służącym swoim pacjentom.
Dla nas aptekarzy była mentorem i autorytetem.
Darzyliśmy Ją powszechnym szacunkiem i zaufaniem.
Magister Teresa Władczyk-Górska była cenionym działaczem
samorządu aptekarskiego. W latach 1999 - 2007 pełniła funkcję
przewodniczącego Okręgowego Sądu Aptekarskiego OIA w Łodzi.
W latach 2008 - 2015 była Okręgowym Rzecznikiem Odpowiedzialności
Zawodowej OIA w Łodzi.
Jej odejście jest niepowetowaną stratą dla środowiska aptekarskiego
i samorządu zawodowego aptekarzy.
Żegnamy Ją z wielkim żalem.
Cześć Jej pamięci!
Rodzinie Zmarłej
przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia.
W imieniu Koleżanek i Kolegów aptekarzy oraz Okręgowej Rady Aptekarskiej w Łodzi
Paweł Stelmach
Prezes ORA w Łodzi
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 29 grudnia 2015 r. zmarła
Ś.P.
mgr farm.
Teresa Władczyk-Górska
Uroczystości pogrzebowe odbędą się
dnia 4 stycznia 2016 r. o godzinie 11.15
na cmentarzu rzymskokatolickim pw. św. Rocha
przy ul. Zgierskiej 141 w Łodzi.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 29 grudnia 2015 roku
odeszła od nas nasza Kochana Siostra
ŚP
Teresa Władczyk-Górska
mgr farmacji
Pogrążone w smutku
Siostry
Barbara i Małgorzata z Rodzinami
Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
mgr farm. Teresy Władczyk-Górskiej
Inicjatorki powstania Muzeum Farmacji im. prof. J. Muszyńskiego w Łodzi
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają
Dyrektor i Pracownicy Muzeum Farmacji w Łodzi
End of content
No more pages to load
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs