Ewaryst Pawełczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.11.2008
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.11.2008
Gazeta Lubuska
Z wielkim żalem zawiadamiamy, że zmarł prof.dr hab. EWARYST PAWEŁCZYK długoletni Konsultant Wojewódzki w dziedzinie farmacji aptecznej, Prorektor Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu i Dziekan Wydziału Farmaceutycznego, Przyjaciel farmacji lubuskiej. Cześć Jego pamięci. Rodzinie i przyjaciołom serdeczne wyrazy współczucia składa Lubuska Okręgowa Izba Aptekarska w Zielonej Górze
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Piotr Walkowiak
17 l
J. Kaczmarek
17 l