Magdalena Biernacka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.09.2015
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.09.2015
Głos Wielkopolski
Z żalem i smutkiem dzielimy się bolesną wiadomością,
że dnia 20 września 2015 roku,
po kilkumiesięcznych zmaganiach z ciężką chorobą,
otoczona miłością i troskliwą opieką najbliższych,
nie tracących do końca nadziei,
przeżywszy 59 lat, odeszła do Pana
ś+p
Magdalena Biernacka
z domu Regiel
Kochana Magdusiu, będziesz pamiętana
jako pełna bezinteresownej życzliwości, szlachetności,
pogody ducha, gotowości pomocy...
Spoczywaj w pokoju.
Ceremonię ostatniej drogi rozpocznie 24 września 2015 r. o godz. 11.00
msza św. w kościele w Lusowie koło Tarnowa Podgórnego,
a pogrzeb odbędzie się na pobliskim cmentarzu parafialnym.
Siostra Ela z Marcinem, dziećmi i wnukami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
10 l