Tadeusz Pawlicki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.07.2016
Tygodnik Wągrowiecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.07.2016
Tygodnik Wągrowiecki
Z żalem żegnamy
Śp. Tadeusza Pawlickiego
byłego Prezesa Zakładu Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Wągrowcu
Zarząd i pracownicy
ZKM Sp. z o.o. w Wągrowcu
Wszystkim, którzy w bolesnych dla Nas chwilach
dzielili z nami smutek i żal z powodu śmierci
Śp.
Tadeusza Pawlickiego
okazali wiele serca i życzliwości,
uczestniczyli we mszy św. i uroczystościach pogrzebowych,
za pamięć, modlitwę, wyrazy współczucia,
intencje mszalne, wieńce i kwiaty,
serdeczne podziękowanie składa
Żona z Córkami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia