Olga Maria Wąsikiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.07.2016
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.07.2016
Dziennik Zachodni
Zaproszenie na
Ceremonię Pamięci
W dniu 14 czerwca 2016 r. odeszła ze świata materialnego
Olga Maria Wąsikiewicz
z domu Jaszan, zwana także Ati,
oddana, kochająca i wspaniała żona, mama, inspiratorka życia, filozof, poetka, podróżniczka, bizneswoman, gospodyni domowa i przyjaciółka, dobrze życząca każdemu, obywatelka świata i ponadreligijna wielbicielka Boga.
Ceremonia Jej pamięci odbędzie się 3 lipca 2016 roku o godzinie 15.00 w ogrodzie domu przy ulicy: Kopytko 36 w Bielsku-Białej Wapienicy.
Wszystkie osoby pragnące uczestniczyć w tym szczególnym wydarzeniu zapraszamy.
Kolorowe stroje, kwiaty i instrumenty muzyczne są mile widziane.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
9 l