Anna Sidełko

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.04.2016
Dziennik Łódzki

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że 25 kwietnia 2016 r., zmarła
w wieku 82 lat, nasza ukochana Mama i Babcia
Ś.+P.
Anna Sidełko
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 kwietnia 2016 r. (piątek) o godz.
13.00 na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Wojska Polskiego 149 (Doły)
Córki i Wnuki

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ala


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamusiu, moja przyjaciółka​, rozumiałyśmy się bez słów. Brakuje mi Ciebie bardzo. Chociaż siedziałyśmy w osobnych pokojach, ale nam to nie przeszkadzał​o. Byłyśmy przecież razem. Ala


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamusiu ciagle myślę, że jestes w swoim pokoju i oglądasz swoje ulubione programy w telewizji. Kiedy dochodzi do mnie, że Ciebie już nie ma i nigdy Cię nie zobaczę, czuję straszny ból. Tak bardzo tęsknię. Wiesia.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kolejny poranek bez Ciebie. Jest tak ciężko. Ala


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ala


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamusiu, minęły dwa miesiące od Twojego odejścia. Niedawno byłaś, rozmawiałaś z nami, śmiałaś się. Teraz pozostał głęboki żal i smutek. Ala


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla mnie wciąż jesteś. Czuję Twoją obecność. Do końca życia nie pogodzę się z Twoim odejściem. Byłaś najlepszą, najukochańsz​a Mamą. Ala


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj byłam na cmentarzu przy Twoim grobie i nie mogłam uwierzyć, że Ty tam leżysz. To już dwa miesiące jak odeszłaś. Nigdy się z tym nie pogodzę. Dla mnie wciąż jesteś. Ala


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamusiu, moja największa przyjaciółko​, kocham Cię i tęsknię za Tobą. Wiesia


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ala


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj jest kolejny dzień bez Ciebie. Tak mi smutno, że Cię nie ma. Ala


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamusiu, wesprzyj mnie w te trudne dni. Zawsze mnie wspierałaś i współczułaś mi, rozumiałaś moje nastroje i ciężką pracę. Ala


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamo wszyscy tęsknimy za Tobą tak bardzo, ponieważ byłaś niezwykłym człowiekiem. Takich ludzi jak Ty rzadko się spotyka. A ja miałam to szczęscie, że byłaś moja Mamą. Wiesia


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wstaję rano, Ciebie nie ma. Wracam z pracy, pusty dom i taka cisza. Jeszcze nie tak dawno w naszym domu rozbrzmiewał śmiech, teraz pozostała tylko cisza. Ala


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ala


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamusiu, bardzo nam Ciebie brakuje. Nie ma Cię zaledwie niecałe dwa miesiące, a tak smutno i pusto bez Twojego śmiechu, głosu i Twoich nawyków. Ala


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamo, wczoraj był mecz Polska-​Niemcy. Gdybyś żyła, na pewno oglądałabyś ten mecz i przeżywała. Przeciez Ty się tak wszystkim interesowała​ś i wszystko wiedziałaś. Może trochę przekręciłab​yś nazwiska piłkarzy, ale to było takie miłe. Wiesia


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tyle się dzieje na świecie, a Ciebie nie ma. Tak wszystkim się interesowała​ś, wszystko przeżywałaś, a teraz taka cisza w Twoim pokoju, Mamusiu. Ala


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak sobie żyłaś spokojnie w swoim mieszkaniu, ale okrutny los zabrał nam Ciebie, pozostawiają​c ból, tęsknotę i pustkę. Ala


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Otacza mnie w szkole radość dzieci, ale mnie nic nie cieszy po Twojej śmierci, Mamusiu. Ala


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak mi brakuje ciepła, które Ciebie otaczało, Twojego głosu, Twojego śmiechu, a zwłaszcza Twoich mądrych rad. Tęsknię za Tobą i nigdy nie pogodzę się z Twoją śmiercią. Wiesia


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Do końca życia nie pogodzę się z Twoim odejściem, Mamusiu. Dla zawsze będziesz. Ala


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ania


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wczoraj była msza z Ciebie Babciu. Pamiętam jak w tym samym kościele, była msza za Dziadka. Tak bardzo was Obu brakuję. Mam nadzieje że jesteście już razem. Bartosz.


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia