Anna Sidełko

This was published in the following publications on 27.04.2016:
Dziennik Łódzki

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że 25 kwietnia 2016 r., zmarła
w wieku 82 lat, nasza ukochana Mama i Babcia
Ś.+P.
Anna Sidełko
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 kwietnia 2016 r. (piątek) o godz.
13.00 na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Wojska Polskiego 149 (Doły)
Córki i Wnuki

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Ania


9yrs

Image chosen by user
4 miesiące bez Ciebie Babciu, tak ciężko uwierzyć że to już tyle czasu minęło od Twojej śmierci. Bardzo za Tobą tęsknimy. Bartosz


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu dzisiaj minęły 4 miesiące od Twojej śmierci, a mam wrażenie, że minęły wieki. Tak chciałabym sie przytulić do Ciebie i poczuć się bezpiecznie. Tak bardzo tęsknię za Tobą. Wiesia


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, nie ma Cię już 4 miesiace. Tak trudno się z tym pogrodzic. Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, nie ma Cię już 4 miesiace. Tak trudno się z tym pogrodzic. Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, nie ma Cię już 4 miesiace. Tak trudno się z tym pogrodzic. Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, nie ma Cię już 4 miesiace. Tak trudno się z tym pogrodzic. Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, nie ma Cię już 4 miesiace. Tak trudno się z tym pogrodzic. Ala


9yrs

Image chosen by user
Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, kocham Cię bardzo i zawsze będę Cię kochać. Czuwaj nad nami w czasie podroży i bądz z nami. Wiesia


9yrs

Image chosen by user
Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, moja Mamusiu otaczaj nas opieką, czuwaj nad nami . Tak mi Ciebie brakuje. Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, moja Mamusiu, czuwaj nad nami podczas podróży. Pomagaj w podejmowaniu decyzji. Tak mi smutno i pusto wokół po Twoim odejściu.. Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, potrzebujemy Twojego wsparcia. Tak bardzo nie możemy pogodzić się z Twoim odejściem. Zadajemy sobie wciąż pytanie, dlaczego to się stało. Nie znajdujemy odpowiedzi. Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, moja Mamusiu, tak bardzo mi Cię brak, głosu, śmiechu, a nawet krytyki. " Nie masz, nie masz nadziei". Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, nie ma Cię już długo, chociaż niektórzy powiedzą, że to tylko trzy miesiące. Bądź zawsze przy nas i nie pozwól nas skrzywdzić. Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, tak bardzo za Tobą tęsknimy. Zadajemy sobie pytanie, dlaczego to się stało. Głęboki smutek przepełnia nasze serca, bo stamtąd nie ma powrotu. Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, otaczaj nas swoją opieką. Wczoraj miałaś imieniny. Przypomniały mi się te dawne sprzed lat., kiedy bardzo spodobały Ci się róże, które od nas otrzymałaś, od swoich córek. Mówiłaś o tym sąsiadkom. Teraz Cię nie ma już 3. miesiąc. A.


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu minęły 3 miesiące od Twojej śmierci, tak dla nas bolesnej i niespodziewa​nej. Wczoraj były Twoje imieniny. Obchodziłaś je zawsze ze swoją wnuczką. Było wesoło, a teraz smutek. Mamusiu, moja przyjaciółka​, tak mi Ciebie brak. Wiesia


9yrs

Image chosen by user
Ania


9yrs

Image chosen by user
Bartosz


9yrs

Image chosen by user
<p>Twoje Imieniny Babciu...</p> <p>Dziś Twoje imieniny Babciu, a i też 3 miesiące już od twojej śmierci. Nie mogę Ci nawet złożyć życzeń już osobiście. To wszystko takie nie fair. Powinnaś być z nami. Powinnaś jeszcze żyć.</p> <p>Kocham Cię Babciu. Mam nadzieję że jesteś już przynajmniej razem z Dziadkiem, Tatą, twoimi Rodzicami i Rodzeństwem, Mruczkiem, Danielkiem i Rudzikiem, a jeśli nie, to Życzę ci właśnie żebyście się znaleźli, oraz żeby ci nie było smutno bez nas.</p> <p>Twój wnuczek, </p> <p>Bartosz</p>


9yrs

Image chosen by user
Ania


9yrs

Image chosen by user
<p>Imieniny</p> <p>Kochana Babciu, wczoraj minęły 3 miesiące od Twojej śmierci. Gdyby nie to, razem obchodziłybyśmy dzisiaj imieniny i razem je spędzały. Tak bardzo mi tego brakuje... Tak bardzo brakuje mi Ciebie...</p>


9yrs

End of content

No more pages to load