Aleksandra Golonka

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.04.2016
Gazeta Krakowska

„Jeśli przez jednego człowieka było na świecie trochę
więcej miłości i dobroci, trochę więcej światła i prawdy,
to jego życie miało sens“.
Alfred Delp
Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy,
że 22 kwietnia 2016 roku, zasnęła, zaopatrzona św.
sakramentami, w wieku 69 lat, nasza ukochana
Mama, Babcia, Koleżanka i Przyjaciółka
MEMORABILIS
mgr Aleksandra Golonka
Jej odejście jest dla nas wielkim bólem i ogromną stratą.
Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 29 kwietnia 2016 roku o godzinie 13.
00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Śniadeckich 19 w Nowym Sączu.
Po mszy św. Ciało zostanie odprowadzone na miejsce wiecznego spoczynku.
Z miłością i wdzięcznością żegnają
córka, zięć, wnuczek, rodzina i przyjaciele

Plaża

Wspomnienie Mojejmamy
w pierwszą rocznicę śmierci

MEMORIAM

mgr Aleksandra Golonka

27.11.1946 -22.04.2016

I wszędzie są znaki Twojego życia, myśli, fotografie, momenty i uczucia, wspomnienia rozmów, gestów.
Wdzięczność za miłość, dobro, czas...
Za tyle ważnych, mądrych prawd.
One zawsze będą Cię przypominać i wierzyć,
że jesteś przy nas.

Adriana, Stephan i Justus Maximilian

Msza święta rocznicowa za moją kochaną Mamę
odbędzie się w sobotę, dnia 22.04.2017 o godzinie 18.15
w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa
w Nowym Sączu przy ul. Stefana Batorego.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich,
którzy Cię znali i darzyli szacunkiem, i którzy
w modlitwie lub w ciszy o Tobie wspomną.

Cmentarz Komunalny, ul. Śniadeckich 19 w Nowym Sączu
(kw. 42, rząd 6, miejsce 28).

Wspomnienie
Mojej Mamy
W Drugą Rocznicę Śmierci

Memoriam
mgrAleksandra Golonka

*27.11.1946 † 22.04.2016

Jeśli pomyślicie o mnie, nie bądźcie smutni.
Opowiadajcie lepiej o mnie i odważcie się cicho zaśmiać. Pozwólcie mi mieć miejsce między wami,
tak jak miałam je w życiu.

Nic nie może zastąpić tej jednej specjalnej osoby,
którą chciałoby się mieć przy sobie…

Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.

Adriana, Stephan i Justus Maximilian

Msza święta rocznicowa za moją Mamę odbędzie się
w niedzielę dnia 22.04.2018 o godzinie 15:30 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Sączu
przy ul. Zygmuntowskiej 48.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich,
którzy w modlitwie lub w ciszy o Tobie wspomną.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
ku pamięci


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy głębokiego współczucia - Ela i Antoni, córki z rodzinami.


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia