Jadwiga Sanecka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.03.2016
Kurier Lubelski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.03.2016
Kurier Lubelski
Boże, użycz nam pogody ducha,
abyśmy godzili się z tym,
czego zmienić nie możemy
Już mija 15 lat, odkąd nie ma z nami
Kochanej Żony i Najdroższej Mamusi
ŚP.
dr Jadwigi Saneckiej
z domu Kornel
Lekarza stomatologa-ortodonty
Bardzo nam Jej brak.
Modlić się będziemy w niedzielę 6 marca
o godzinie 18.00 w kościele św. Urszuli Ledóchowskiej
na Węglinie, zjednoczeni ze wszystkimi,
którym jest droga pamięć o Niej.
Mąż i Syn
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia