Urszula Onyszkiewicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.03.2009
Nowa Trybuna Opolska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 11 lutego 2009 r. zmarła</p>
<h4>Śp. Urszula ONYSZKIEWICZ<br />Żyła lat 50</h4>
<p>Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w dniu 24.03.2009 r. o godz. 13.30 w kaplicy cmentarnej w Opolu Półwsi</p>
<p>Pogrążeni w smutku<br />MAMA, CÓRKI I RODZINA</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 11 lutego 2009 r. zmarła

Śp. Urszula ONYSZKIEWICZ
Żyła lat 50

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w dniu 24.03.2009 r. o godz. 13.30 w kaplicy cmentarnej w Opolu Półwsi

Pogrążeni w smutku
MAMA, CÓRKI I RODZINA

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Maman je t'aime fort. Je me raccroche à ce que tu m'as appris pour devenir une meilleure personne et je tiens bon face à ce que tu préssentais de mauvais pour Lucie et moi. Nous avons lutté. Elle ne gagnera pas. Tu n'as plus à t'inquiéter pour nous. Tu avais déjà tout compris à l'époque. Tu me manques.

Ariana Guerber


5 l

Nie widziałem Cię 27 lat. Dziś obudziłaś mnie we śnie, o 3-ciej nad ranem. Mam jakiś atak bólu i chyba mnie ostrzegasz. Tak, prawie 11 lat po Twoim odejściu. Fakt, że pamiętam wszystko. Grzegorz...

Grzegorz Tadeusz Barański


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

Zbyszek


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ariana

Je t'aime


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Zbyszek</p>


8 l

<h5>Na tamten świat nikt się nie spóźnia. Niektórzy są jednak przed czasem.</h5>

Zbyszek


8 l

<p>Je pense fort à toi en ces fêtes de Noël. Avec Lucie nous irons en Pologne l'année prochaine. J'ai hâte de te retrouver.</p>

Ariana Guerber


8 l

<p><em>Ci których kochamy nie umierają nigdy,</em></p><p><em>bo miłość jest nieśmiertelna.</em></p><p><em>Zbyszek</em></p>

Zbyszek


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zbyszek


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Je pense fort à toi Uleczko. Zbyszek


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zbyszek


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zbyszek


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zbyszek


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zbyszek


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Uleczko dlaczego tak się stało.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zbyszek


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ciągle Cię kocham


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Joyeux anniversaire Maman, kocham cie za zycie <3


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zbyszek


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Je t'aime Maman</p> <p><span>Jusqu'à aujourd'hui il ne me restait plus rien de toi, plus rien ne me raccrochait au passé. Mais maintenant que je porte ta bague je me sens plus proche de toi. À chaque fois que je la verrai je me rappellerai d'où je viens. </span></p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zbyszek


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Je t'aime maman</p> <p>Je continue de te chercher. Depuis quelques mois ton souvenir est plus vivant que jamais. Tu n'es plus qu'un corps en souffrance, tu es une femme libre. Tu n'es pas avec moi mais tu es belle là où tu es. Je vais voir babcia après les partiels et je pourrais venir me recueillir. Je t'apporterai quelque chose, une lettre ou une fleur. J'ornerai ta liberté.</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ariana Guerber


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ariana Guerber


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia