mgr Aleksandra Czarny
This was published in the following publications on 19.01.2017:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 19.01.2017:
Dziennik Polski
Dnia 17 stycznia 2017 r. odeszła nagle
ś.p.
mgr Aleksandra Czarny
Nasza Wspaniała Koleżanka,
zawsze uśmiechnięta, życzliwa i chętna do pomocy.
Osoba o niezwykłej inteligencji i poczuciu humoru.
Odeszła nagle – nie zdążyła zrealizować swoich marzeń i planów na przyszłość,
ale w naszych sercach pozostanie na zawsze.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego żalu i współczucia
składają
Koleżanki i koledzy
ze Szpitala Miejskiego Specjalistycznego
im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
End of content
No more pages to load
9yrs
9yrs