Mateusz Woźniak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.06.2016
Gazeta Pomorska

"Zgasłeś nam jak świecy płomyk.
Bezbronny, samotny, wyruszyłeś w tę ostatnią drogę bez powrotu"

Byłeś z nami tylko 28 lat

śp.
Mateusz Woźniak

Pożegnanie naszego najukochańszego Syna i Brata
rozpocznie się dnia 7 czerwca 2016 roku o godz. 10.00
mszą świętą w kościele parafii pw św. Królowej Jadwigi
w Inowrocławiu.

O godz. 11.00 odbędzie się pogrzeb
na cmentarzu parafii pw Imienia NMP.

Na zawsze w naszych sercach.

Rodzice, Siostra i Rodzina

Żegnaj Mateuszku!

Bardzo prosimy o nieskładanie kondolencji

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zapalam Ci światełko z tęczowym promieniem które w mym sercu płonie codziennym wspomnieniem ♥mama


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jeszcze długo będę odwracać głowę na dźwięk Twojego imienia. Jeszcze długo wśród tłumu będę szukać syneczku Twojego cienia.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma...​kochamy i tęsknimy!!!


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MATEUSZKU KOCHANY BEZ CIEBIE NIE MA NIC , JEST TYLKO PUSTKA , KTÓRA NIE DAJE ŻYĆ-rodzice


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
...Czasem odchodzą nasze Anioły i nagle w miejscu staje czas ...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
...I nigdy nie powiem , że byłeś ...bo Ty ciągle jesteś ! i nigdy nie powiem , że kochałam ...bo kochać syneczku będę Cię zawsze!!!


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Już tyle dni Ciebie nie ma a ja nadal nie mogę się z tym pogodzić, nadal nie mogę w to uwierzyć. Mówią, że czas leczy rany. Moich jakoś nie leczy


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zrozumieć to wszystko jest tak trudno....​Kochamy i pamiętamy.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie jesteś nieobecny, jesteś tylko niewidoczny.​.. Patrzysz oczami pełnymi miłości w nasze oczy pełne łez.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najsmutniejs​ze są wspomnienia,​które zadają okropny ból.​Najsmutniejs​ze jest własne serce gdy cichutko woła.....,,​WRÓĆ SYNECZKU ....WRÓĆ


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jest takie miejsce w sercu, którego nie zburzy żadna zamieć…takie miejsce szczególne… miłość, wspomnienie i wieczna pamięć..


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak ciężko być silnym, gdy się za kimś bardzo tęskni.​Kochamy Cię syneczku...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochać kogoś, a potem stracić, to tak jak kupić szczęście, a łzami zapłacić...​Kochamy


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak wiele jest wspomnień, w których żyć będziesz wiecznie i serc tęskniących, w których nadal bije Twoje serce...​Kochamy Cię SYNECZKU


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla świata byłeś tylko człowiekiem, dla nas Całym Światem...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma..."Miłość nigdy nie umiera.​Kochamy


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
...serce moje nie zrzuci niiiigdy "czarnego koloru".....​KOCHAM nieustannie całym SERCEM. Mama.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Wszystko co miałam w tym grobie się mieści, Śmierć radość zabrała, nie wzięła boleści."


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bóg wie dlaczego... Może i ja kiedyś zrozumiem. Na dziś... nie umiem.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiem,że nadejdzie Syneczku taki dzień, gdy w tłumie Aniołów spotkamy się...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na progu życia los nieubłagany zabrał nam Ciebie SYNECZKU kochany, a nasze serca co dla Ciebie biły, będą na zawsze za Tobą tęskniły...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
JA TU TY TAM, JA CIE W SERCU ZAWSZE MAM.Mama


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia