Stanisław Słowiński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2016
Głos Wielkopolski

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ŚP

Stanisława Słowińskiego

Wieloletniego Kapelmistrza Grodziskiej Orkiestry Dętej,

wybitnego pedagoga, wychowawcy wielu pokoleń młodzieży,

wyróżnionego Medalem „Zasłużony dla Powiatu Grodziskiego”.

Rodzinie i Bliskim

wyrazy głębokiego współczucia

składa

Mariusz Zgaiński

Starosta Grodziski

wraz z Zarządem i Radą Powiatu Grodziskiego

Plaża

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp.

Stanisława Słowińskiego

Wieloletniego Dyrektora i Kapelmistrza Grodziskiej Orkiestry Dętej,

człowieka o wielkim sercu i wychowawcy wielu muzycznych pokoleń.

Rodzinie i Najbliższym

składamy wyrazy najgłębszego współczucia.

Przewodniczący i Radni Rady Miejskiej w Grodzisku Wielkopolskim

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci człowieka muzyki i wielkiego serca

Stanisława Słowińskiego

Rodzinie

składamy wyrazy szczerego współczucia.

Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska

i Dyrektor Centrum Kultury w Wielichowie wraz z pracownikami

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp.
Stanisława Słowińskiego

długoletniego Kapelmistrza Grodziskiej Orkiestry Dętej.

Rodzinie
wyrazy współczucia

składają
Wójt Gminy Granowo oraz Przewodniczący Rady Gminy Granowo

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp.
Stanisława Słowińskiego

Człowieka pełnego życzliwości i otwartego na potrzeby innych,
wychowawcy i mentora wielu muzycznych pokoleń.

Żonie Ali oraz Najbliższym
wyrazy serdecznego współczucia

składają
Renata i Krzysztof
z Szymonem i Wojtkiem

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 30 listopada 2016 roku
zmarł

ś+p.
Stanisław Słowiński

Wieloletni Kapelmistrz
Grodziskiej Orkiestry Dętej

Odznaczony m.in.
Złotym Znakiem Związku OSP RP

W Zmarłym straciliśmy wielkiego miłośnika muzyki, wychowawcę wielu pokoleń dzieci i młodzieży
oraz propagatora strażackiego ruchu muzycznego.

Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego żalu i współczucia.

Prezes
Stefan Mikołajczak
wraz z
Zarządem Oddziału Wojewódzkiego
Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP
Województwa Wielkopolskiego

Msza św. za śp. Stanisława Słowińskiego odbędzie się w sobotę 3 grudnia 2016 r. o godzinie 12.00
w kościele na Cmentarzu Parafialnym w Grodzisku Wielkopolskim przy ul. Staszica,
po mszy św. nastąpi uroczystość pogrzebowa.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wielki nieoceniony b


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Przemysław ANGER


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia