Stanisław Słowiński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2016
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2016
Głos Wielkopolski
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ŚP
Stanisława Słowińskiego
Wieloletniego Kapelmistrza Grodziskiej Orkiestry Dętej,
wybitnego pedagoga, wychowawcy wielu pokoleń młodzieży,
wyróżnionego Medalem „Zasłużony dla Powiatu Grodziskiego”.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia
składa
Mariusz Zgaiński
Starosta Grodziski
wraz z Zarządem i Radą Powiatu Grodziskiego
„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Stanisława Słowińskiego
Wieloletniego Dyrektora i Kapelmistrza Grodziskiej Orkiestry Dętej,
człowieka o wielkim sercu i wychowawcy wielu muzycznych pokoleń.
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy najgłębszego współczucia.
Przewodniczący i Radni Rady Miejskiej w Grodzisku Wielkopolskim
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci człowieka muzyki i wielkiego serca
Stanisława Słowińskiego
Rodzinie
składamy wyrazy szczerego współczucia.
Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska
i Dyrektor Centrum Kultury w Wielichowie wraz z pracownikami
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Stanisława Słowińskiego
długoletniego Kapelmistrza Grodziskiej Orkiestry Dętej.
Rodzinie
wyrazy współczucia
składają
Wójt Gminy Granowo oraz Przewodniczący Rady Gminy Granowo
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Stanisława Słowińskiego
Człowieka pełnego życzliwości i otwartego na potrzeby innych,
wychowawcy i mentora wielu muzycznych pokoleń.
Żonie Ali oraz Najbliższym
wyrazy serdecznego współczucia
składają
Renata i Krzysztof
z Szymonem i Wojtkiem
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 30 listopada 2016 roku
zmarł
ś+p.
Stanisław Słowiński
Wieloletni Kapelmistrz
Grodziskiej Orkiestry Dętej
Odznaczony m.in.
Złotym Znakiem Związku OSP RP
W Zmarłym straciliśmy wielkiego miłośnika muzyki, wychowawcę wielu pokoleń dzieci i młodzieży
oraz propagatora strażackiego ruchu muzycznego.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego żalu i współczucia.
Prezes
Stefan Mikołajczak
wraz z
Zarządem Oddziału Wojewódzkiego
Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP
Województwa Wielkopolskiego
Msza św. za śp. Stanisława Słowińskiego odbędzie się w sobotę 3 grudnia 2016 r. o godzinie 12.00
w kościele na Cmentarzu Parafialnym w Grodzisku Wielkopolskim przy ul. Staszica,
po mszy św. nastąpi uroczystość pogrzebowa.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
9 l