Stanislaw Słowiński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2016
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2016
Głos Wielkopolski
„Można odejść na zawsze, by stale być blisko”
ks. Jan Twardowski
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Stanisława Słowińskiego
wieloletniego Kapelmistrza Grodziskiej Orkiestry Dętej,
Zasłużonego dla Miasta i Gminy Grodzisk Wielkopolski,
który swoją miłość do muzyki zaszczepił w sercach wielu pokoleń
dzieci i młodzieży.
Na odejście bliskich nie można się przygotować.
Śmierć zawsze jest nie na miejscu i zawsze nie w porę – za szybko, za rano, za nagle.
Wyrazy współczucia i słowa otuchy
Rodzinie Zmarłego
składa
Burmistrz
Grodziska Wielkopolskiego
Henryk Szymański
wraz z Pracownikami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia