Marian Papuziński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.11.2016
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.11.2016
Dziennik Łódzki
„Każdy człowiek, nawet najskromniejszy, zostawia ślad po sobie, jego życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość.
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 11 listopada 2016 roku odszedł nagle
ŚP
Marian Papuziński
specjalista chorób wewnętrznych
Wieloletni Dyrektor Miejskiej Przychodni „Nowe Rokicie” w Łodzi.
Wspaniały Przyjaciel i Lekarz, niezwykle szlachetny Człowiek, Humanista,
bezgranicznie oddany Pacjentom i swojej pracy, której poświęcił całe swoje życie.
Rodzinie i Najbliższym
składamy słowa otuchy i wyrazy współczucia.
Na zawsze pozostanie w naszym sercu.
Dyrekcja i Pracownicy Miejskiego Centrum Medycznego „Górna” w Łodzi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l