Paweł Wysocki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2016
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem przyjeliśmy wiadomość o śmierci naszego długoletniego pracownika Śp. Pawła Wysockiego Rodzinie i Bliskim Zmarłego wyrazy głebokiego współczucia składają Rada Nadzorcza, Zarząd oraz Pracownicy Spółki REMSOD

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 kwietnia 2016 roku odszedł od nas mój kochany Mąż, Syn, Tatuś i Dziadek śp. Paweł Wysocki lat 54 Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 7 kwietnia 2016 roku o godz. 13.00 w kościele pw. św. Krzyźa w Inowrocławiu. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu Zwiastowania NMP (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. W smutku pogrążona Żona z Rodziną

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla ciebie</p> <p><span>Zostały mi tylko wspomnienia.</span></p> <p><span>Miłość była dla mnie wszystkim...</span><br /><span>Do czasu... Gdy ciebie straciłam...!</span></p>


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Paweł</p> <p><em><strong>prędzej, czy później tam się wybiera...</strong></em></p> <p><em><strong>Powiedz mi proszę jak tam jest,</strong></em><br /><em><strong>no wiesz, tam gdzie jesteś teraz.</strong></em><br /><em><strong>Czy tak jak mówią, wszystko masz</strong></em><br /><em><strong>i nic tam nie boli i nie doskwiera?</strong></em><br /><em><strong>Powiedz mi proszę jak tam jest,<br />czy są tam łąki wiecznie kwitnące?<br />Czy tak jak mówią, nikt nie płacze<br />i zawsze tam dla Was świeci słońce?<br />Powiedz mi proszę jak tam jest,<br />no wiesz, tam gdzie jesteś teraz.<br />Bo w końcu przecież każdy z nas<br /></strong></em></p>


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>pamięć o tobie</p> <p><em><strong>Teraz masz zamknięte oczy, Nigdy już ich nie otworzysz, A jeszcze niedawno bił z nich blask, Uśmiech nie znikał z Twojej twarzy, Nawet kiedy ciało przeszywał ból Nigdy nie zapomnijmy chwil spędzonych razem. Pamiętamy i nie chcemy zapomnieć, Nie zapomnijmy również ostatniego pożegnania. Wraz z wiekiem trumny, Zamknęły się cząstki naszych poranionych dusz.Nigdy nie zapomnimy,bo tęsknimy,bo kochamy,bo dalej widzimy Twoją radosną twarz.</strong></em></p>


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Na zawsze w naszym sercu</p> <p><span>Spoczywaj w pokoju</span></p> <p style=""><em>To tak trudno wytłumaczyć.........​​..</em></p> <p style=""><em>Że się kogoś nie zobaczy.............​​..</em></p> <p style=""><em>Że już koniec..............​​...................</em></p> <p style=""><em>Że nie wróci...............​​...................​.</em></p> <p style=""><em>Że nikt tego nie odwróci.............​​...</em></p> <p style=""><em>Pozostały wspomnienia.........​​.</em></p> <p style=""><em>Smutek w sercu...............​​...............</em></p> <p style=""><em>Łza na twarzy..............​​...................</em></p> <p style=""><em>Której nikt nie zauważy.............​​.....</em></p> <p style=""><em>I modlitwa co wciąż łączy...............​​..</em></p> <p style=""><em>I nadzieja, która się nie kończy..........</em></p>


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko pamięci na dobranoc dla ciebie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham Cię tak, jak zawsze Cię kochałam i jak nigdy nie przestanę Cię kochać. W moim sercu zawsze pali się dla Ciebie ten płomyk miłości, on nigdy nie zgaśnie, Ty o tym dobrze wiesz.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham Cię, gdziekolwiek jesteś. Wiem, że jesteś zawsze blisko nas. Chronisz nas i nam pomagasz. Przepraszam Cię za wszystkie smutki i troski jakich dostarczałam Ci za życia i dziękuję za to, że nie potępiłeś mnie, kiedy postępowałam źle.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
pilnuj Nas tu na ziemi,wierzę że wszystko widzisz


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odszedłeś - 11 miesięcy temu po co? Dokąd? To pytanie zadaje sobie Zginęłaś mi z oczu, lecz nigdy z serca tęsknie codziennie myślę o tobie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko pamięci dla ciebie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤❤❤


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochamy Cię


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknię dzisiaj,​wczoraj , zawsze


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wciąż pytam dlaczego.​Pamiętam o Tobie każdego dnia.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardo nam Ciebie brakuje...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Gdyby można było cofnąć czas... Gdyby można było rozmawiać z Toba... Gdybym Cie zrozumiała..​. być może Twoje serce pokonałoby te ciężką probe. Pozostało mi tylko zapewnić Cie, ze będziesz na zawsze w moim sercu.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zginęłaś mi z oczu, lecz nigdy z serca tęsknie codziennie myślę o tobie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pustka i cisza wokoło... Pozostała pamięć po Tobie a wraz z nią wspomnienia w wykutych literach milczenia na czarnej marmurowej płycie już nie usłyszę Twojego głosu już nie ujrzę Ciebie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤❤❤


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłeś Jesteś i Będziesz;;​Światełko pamięci dla ciebie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko pamięci dla ciebie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze w mej pamięci....


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia