Paweł Wysocki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2016
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem przyjeliśmy wiadomość o śmierci naszego długoletniego pracownika Śp. Pawła Wysockiego Rodzinie i Bliskim Zmarłego wyrazy głebokiego współczucia składają Rada Nadzorcza, Zarząd oraz Pracownicy Spółki REMSOD

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 kwietnia 2016 roku odszedł od nas mój kochany Mąż, Syn, Tatuś i Dziadek śp. Paweł Wysocki lat 54 Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 7 kwietnia 2016 roku o godz. 13.00 w kościele pw. św. Krzyźa w Inowrocławiu. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu Zwiastowania NMP (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. W smutku pogrążona Żona z Rodziną

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
52 tygodnie mijają od Twojej śmierci, a ja nie mogę pogodzić się z losem. Tęsknię, myślę i pamiętam. Bardzo mi Ciebie brakuje...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odszedłeś - 52 tygodnie temu po co? Dokąd? To pytanie zadaje sobie Zginęłaś mi z oczu, lecz nigdy z serca tęsknie codziennie myślę o tobie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłeś Jesteś i Będziesz...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
światełko pamięci dla ciebie .


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko pamięci na dobranoc dla ciebie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jak przekonać los by nam cię oddal… Jak prosić wiatr by pomógł Ci wrócić do domu… Tęsknimy


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
dszedłeś tak nagle bez pożegnania Bez zbędnych słów i narzekania… Cichutko, powoli jak ćma do światełka W Twym sercu zgasła nagle iskierka. Znak dałeś, że serce Twe kołacze, Oh tato kiedy znów Cię zobaczę?


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
choć od dnia tamtego minął już rok Bolesne są nadal jego wspomnienia Lecz wiem, że odszedłeś do nieba, do lepszego świata Wolnego od chorób bólu i cierpienia. Wierzę, że dobrze jest Tobie w tym niebie Wśród aniołów i Boskich stworzeń.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
światełko pamięci dla ciebie .


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>LIST DO TATY..</p> <p><strong>-NA WIEKI.</strong></p> <p><strong>Dzisiaj piszemy do Ojca naszego...</strong><br /><strong>najprawdziwszego i kochanego. </strong><br /><strong>Chcemy być bliżej Ciebie </strong><br /><strong>choć wiemy, że jesteś w niebie </strong><br /><strong>stoimy tu przy Twoim grobie, </strong><br /><strong>zagłębiamy się w myślach o Tobie </strong><br /><strong>i o prawdziwej wiośnie... </strong><br /><strong>gdy ptaki zaśpiewają radośnie, </strong><br /><strong>póżniej zacznie się ciepłe lato... </strong><br /><strong>tak, tak... kolejne i bez Ciebie - Tato... </strong><br /><strong>Kwiaty zakwitną bez Twojego wzroku </strong><br /><strong>i dlatego ogród straci na uroku. </strong><br /><strong>To Ty dla nas byłeś całym światem... </strong><br /><strong>wiosną, zimą, jesienią i latem </strong><br /><strong>teraz piszemy listy do Ciebie </strong><br /><strong>choć Twój adres jest w niebie... </strong><br /><strong>Podczas snu czekamy odwiedzin Twoich </strong><br /><strong>by zatrzymać Twą postać w oczach naszych...</strong><br /><strong>Ty wiesz co to ból i przymus rozstania...</strong><br /><strong>nie takie były nasze oczekiwania, </strong><br /><strong>gwiazdy na niebie utworzyły korytarze, </strong><br /><strong>a ta jedna, najważniejsza drogę Ci wskaże. </strong><br /><strong>Twój nowy świat jest tak bardzo daleki.... </strong><br /><strong>niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy </strong></p>


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>List do Taty...</p> <p><span>Ty przecież musisz to wiedzieć, jak bardzo</span><strong>Kochamy Cię</strong><span>...</span></p> <p style="">Tak nagle odszedłeś...Tato...</p> <p style="">tyle powiedzieć Ci chcieliśmy,</p> <p style="">nie znaliśmy Twych planów...Boże...</p> <p style="">może gdybyśmy wiedzieli...</p> <p style="">Ty też nie wiedziałeś...Tato...</p> <p style="">że nadszedł już czas rozstania,</p> <p style="">bo przecież byś nie mógł odejść, tak nagle...bez pożegnania.</p> <p style="">Pamiętamy wszystko...Tato...​u​czyłeś nas,</p> <p style="">jak żyć dumnie. Z Tobą chodziliśmy za rękę, by się nie zgubić w tłumie.</p> <p style="">To pożegnanie jest...Tato...</p> <p style="">wiemy, że nie spotkamy tu Ciebie,</p> <p style="">jak mamy sobie z tym poradzić? Dziś tego nie wiemy...</p> <p style="">Nie byliśmy wtedy przy Tobie, pamiętasz...</p>


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zostaniesz na zawsze w mojej pamięci...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
światełko pamięci dla ciebie ..tęsknie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania, tak jakbyś nie chciał swym odejściem smucić … Tak jakbyś wierzył w godzinę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłeś Jesteś i Będziesz...​Światełko pamięci na dobranoc dla ciebie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłam u ciebie światełko tobie zapaliłam ...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dobrzy ludzie umierają młodo, ponieważ nie muszą nikomu udowadniać, że zasługują na niebo...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
WSZYSTKO NAJLEPSZE, CO MNIE W ŻYCIU SPOTKAŁO BYŁO I JEST ZWIĄZANE Z TOBĄ...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>pamięć</p> <p><span>Twoje życie tu na Ziemi,zostało przerwane. Odebrało Cię Twoim Bliskim zbyt szybko, ale nigdy nie odbierze Cię Ich pamięci i sercom. Pamięć sprawia, że jest nam łatwiej. Pamiętamy Twój uśmiech, nieustanny humor, słowa, chwile, obraz, którego nic i nikt nie zniszczy. I choć bardzo trudne są dni bez Ciebie, szczególnie dla Twoich Najbliższych, to wspomnienia przywołują każdą z ukochanych chwil. One uskrzydlają zbolałe dusze. Jedno co można, to modlić się i podtrzymywać pamięć o Tobie.</span></p>


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
NAJPIĘKNIEJS​ZĄ RZECZĄ,JAKĄ MOŻNA KOMUŚ OFIAROWAĆ TO POMYŚLEĆ O NIM.... BO WYSTARCZY MYŚL,BY BYĆ BLISKO NAWET WTEDY GDY TAK WIELE DZIELI...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Życie zostało przerwane, a pamięć pozostanie..​.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zgasłeś jak świecy płomyk, bez buntu, bez słowa skargi, bezbronny. Smutek i pamięć żywa o Tobie we mnie pozostanie, bo myślami i sercem zawsze będę przy Tobie”


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko pamięci na dobranoc dla ciebie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłeś Jesteś i Będziesz...


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia