Paweł Wysocki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2016
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem przyjeliśmy wiadomość o śmierci naszego długoletniego pracownika Śp. Pawła Wysockiego Rodzinie i Bliskim Zmarłego wyrazy głebokiego współczucia składają Rada Nadzorcza, Zarząd oraz Pracownicy Spółki REMSOD

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 kwietnia 2016 roku odszedł od nas mój kochany Mąż, Syn, Tatuś i Dziadek śp. Paweł Wysocki lat 54 Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 7 kwietnia 2016 roku o godz. 13.00 w kościele pw. św. Krzyźa w Inowrocławiu. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu Zwiastowania NMP (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. W smutku pogrążona Żona z Rodziną

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam o Tobie każdego dnia..


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
to 58 sobota jak odesłałeś nie jesteś nieobecny, jesteś tylko niewidoczny. Patrzysz oczyma pełnymi uśmiechu w oczy pełne łez...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Na zawsze w naszym sercu</p> <p><span>Paweł -dzisiaj mija kolejna 58 sobota jak nie ma Ciebie ze mną </span></p>


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
58 sobota jak mnie opuściłeś Nikt i nic mi Ciebie nie przywróci, tylko pamięć wraca, bolesna, bezsenna, ciężka jak kamień


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko pamięci na dobranoc dla ciebie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie czekajcie na mnie, Ja do Was nie wrócę... Nie spieszcie się do mnie, Ja na Was zaczekam. Będę Was kochać w Niebie, Tak jak na Ziemi...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato...nie jesteś nieobecny, jesteś tylko niewidoczny. Patrzysz oczyma pełnymi uśmiechu w oczy pełne łez...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pamięć dla taty</p> <p><span>Dzisiaj znalazłeś się w Niebie, tak smutno na dole bez Ciebie. Oczy zalane są łzami, bo nie ma Cię między nami. Dziś na nieba błękicie, kroczyłeś w poranku poświacie. Rozstałeś się z nami, lecz nigdy z naszymi myślami.</span></p>


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Na zawsze w naszym sercu</p> <p><span>Chociaż dzisiaj nie mogę przytulić się do Ciebie ... wiem, że mnie słyszysz przebywając w niebie. Chciałabym podziękować takim małym gestem za życie i wychowanie, za to kim jestem...Dzisiaj zamiast kwiatka z modlitwą przychodzę prosząc Pana o spokój na Twej rajskiej drodze. Teraz w niebie masz mieszkanie.. jak ja tam przybędę wyjdź mi proszę na spotkanie...</span></p>


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Jeżeli będziecie mnie szukać, to szukajcie mnie w swoich sercach, jeśli w nich znalazłem swoje miejsce, to żyć będę w Was na zawsze..


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Światełko dla ciebie</p> <p><span>Już niedługo córko do spotkania...</span></p> <p><span>Jak to wszystko Panie wymyśliłeś</span><br /><span>Jak misternie wszystko postwarzałeś</span><br /><span>Jedną tylko sprawę zaniedbałeś</span><br /><span>Tylko o tym Panie zapomniałeś</span><br /><span>Gdzie telefon dla nas jest do nieba</span><br /><span>Gdzie ten numer żeby z Tatą porozmawiać</span><br /><span>Żebym mogła Mu przypomnieć co dzień</span><br /><span>Że na siebie w niebie ma uważać</span><br /><span>Żebym mogła chociaż raz zadzwonić</span><br /><span>I upewnić się czy jest szczęśliwy</span><br /><span>Czy na pewno biega po ogrodach</span><br /><span>Czy na pewno złote jabłka zrywa</span><br /><span>Gdzie ten numer jest do nieba dobry Panie</span><br /><span>I w kolejce bym czekała bez szemrania</span><br /><span>Żeby tylko móc usłyszeć z tamtej strony</span></p>


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak bardzo Cię kocham i dziękuję Ci za każdy Twój uśmiech, który rozgrzewał mnie różnych chwilach życia, a najbardziej dziękuję Ci za to, że byłeś.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję, że znosiłeś to, czego nie sposób było znieść, że robiłeś coś z niczego, że dawałeś mając puste kieszenie, że wybaczałeś, choć nie przepraszała​m, że kochałeś, gdy kochać się nie dało, że mnie wychowałeś i że to wszystko Ci się udał


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Brakuje mi Ciebie. Przyjdź do mnie proszę, przytul mnie mocno, powiedz, że kochasz, że nic się nie stało ...Obiecaj, że będziesz zawsze i wszędzie, cały czas obok mnie! Utulisz w smutku i powiesz cichutko - kocham Cię.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Patrzę na płomień tlący się w zniczu. Smutek i żal się we mnie budzi. spoglądam w niebo i zadaję pytanie DLACZEGO BOŻE ZABIERASZ DOBRYCH LUDZI ???


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Przychodzi taki czas, co śmiech w łzy zmienia, jest taka moc, co radość w smutek przemienia i jest też taka siła, co chroni od zapomnienia . Paweł jesteś zawsze w moich myślach i sercu


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mijają dni,mijają miesiące a TY milczysz....​, głucha cisza odpowiada za CIEBIE.... , potęgujący żal ściska serce .... , rozpacz odbiera mowę .... , żyję nadzieją , że kiedyś spotkamy się w niebie .....


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
choć jesteś gdzieś wśród gwiazd ,Wolny od wszystkich ziemskich trwóg , Tutaj na zawsze zostania TWÓJ ślad , A z nim tęsknota,​rozpacz,ból .


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko pamięci na dobranoc dla ciebie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jesteś w moim sercu na zawsze


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Chociaż z taką nadzieją otwieram te drzwi Myślę że to sen i znów tam zobaczę Cię Lecz po chwili me serce znów smutne jest, Bo w tym domu Nie ma już Ciebie TATO nikt już nie zobaczy w nim Cię.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wchodzę do domu rodzinnego, Otwieram szeroko drzwi A tam przy oknie niema nikogo Przy stole nie siedzisz już Ty. Nie widzę twego uśmiechu, Nie mówisz "bucha i wiechu kieł przyszli"... Teraz już niema tam Ciebie.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odeszłaś do nieba, wszystko się zmieniło, cierpienie i smutek w jedność się złączyło. Niby Ci jest dobrze, bo ból daleko odszedł, ale serce me zranione jest tęsknotą przepełnione​.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
...Na twarzy mej dziś pustka jest, na twarzy mej dziś płynie łza... Kolejny dzień bez Ciebie jest, kolejny dzień, gdy Ciebie brak. I chociaż czas tu płynie wciąż i chociaż czas swą śpiewa pieśń... ja tęsknię.....


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia