Paweł Wysocki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2016
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem przyjeliśmy wiadomość o śmierci naszego długoletniego pracownika Śp. Pawła Wysockiego Rodzinie i Bliskim Zmarłego wyrazy głebokiego współczucia składają Rada Nadzorcza, Zarząd oraz Pracownicy Spółki REMSOD

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 kwietnia 2016 roku odszedł od nas mój kochany Mąż, Syn, Tatuś i Dziadek śp. Paweł Wysocki lat 54 Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 7 kwietnia 2016 roku o godz. 13.00 w kościele pw. św. Krzyźa w Inowrocławiu. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu Zwiastowania NMP (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. W smutku pogrążona Żona z Rodziną

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
72 tydzień nie ma już Ciebie , jednak w sercu moim pozostaniesz na zawsze...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze w moim sercu..​światełkom dla ciebie na dobranoc


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bóg wezwał Twoje imię tak delikatnie, że tylko Ty słyszałeś. Nikt nie słyszał zbliżających się kroków aniołów. Zamknąłeś oczy i zasnąłeś, i cicho opuściłeś nas wszystkich.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ty na mnie patrzysz z góry i tez tęsknisz. Nie wiem co tam robisz chociaż jestem ciekawa twego dalszego losu i pamiętaj jedno Kocham Cię


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Światełko dla ciebie</p> <p><span>Cieszyłam się Tobą</span><br /><span>powtarzałam, że mam dla kogo żyć.</span><br /><span>Nagle zadzwonił telefon,</span><br /><span>powiedzieli że to koniec,</span><br /><span>że nie ma Cię</span><br /><span>pustka ogarnęła me serce</span><br /><span>łzy płyną po mym policzku</span><br /><span>bo serce tęskni.</span><br /><span>Ale wiem,</span><br /><span>ze ty na mnie patrzysz z góry i tez tęsknisz.</span><br /><span>Nie wiem co tam robisz</span><br /><span>chociaż jestem ciekawa twego dalszego losu</span><br /><span>i pamiętaj jedno <span>Kochamy Cię wszyscy.</span></span></p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Światełko dla ciebie</p> <p><em><strong>Powiedz mi proszę jak tam jest,</strong></em><br /><em><strong>no wiesz, tam gdzie jesteś teraz.</strong></em><br /><em><strong>Czy tak jak mówią, wszystko masz</strong></em><br /><em><strong>i nic tam nie boli i nie doskwiera?</strong></em><br /><em><strong>Powiedz mi proszę jak tam jest,<br />czy są tam łąki wiecznie kwitnące?<br />Czy tak jak mówią, nikt nie płacze<br />i zawsze tam dla Was świeci słońce?<br />Powiedz mi proszę jak tam jest,<br />no wiesz, tam gdzie jesteś teraz.<br />Bo w końcu przecież każdy z nas <em><strong>prędzej, czy później tam się wybiera...</strong></em><br /></strong></em></p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknimy


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Światełko dla ciebie</p> <p><span>Śmierć,</span><br /><span>to słowo,</span><br /><span>które bolesny cios zadaje</span><br /><span>kończy się życie</span><br /><span>kończy się świat...</span><br /><span>tylko pustka</span><br /><span>tylko żal w duszy zostaje</span><br /><span>a w sercu wieczny ślad.</span><br /><span>Teraz drogami Boga Ojca kroczysz</span><br /><span>na polanach boskich biegasz</span><br /><span>na nasze zło przymykasz oczy</span><br /><span>smutno nam, ze Cię z nami nie ma.</span><br /><span>My z nadzieją w sercach czekamy,<span>że kiedyś na pewno się spotkamy...</span></span></p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
16 miesięcy jak nie ma już Ciebie , jednak w sercu moim pozostaniesz na zawsze...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze w mej pamięci.​Światełka dla Ciebie...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bóg wezwał Twoje imię tak delikatnie, że tylko Ty słyszałeś. Nikt nie słyszał zbliżających się kroków aniołów. Zamknąłeś oczy i zasnąłeś, i cicho opuściłeś nas wszystkich.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nigdy dla nikogo z nas nie umarłeś naprawdę będziesz żył zawsze w naszych myślach i sercach


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Gdy umiera Człowiek, rodzi się Anioł...​Światełka dla Ciebie...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
NIE ODCHODZI TEN, KTO POZOSTAJE W SERCACH NAJBLIŻSZYCH​"


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ty żyjesz, choć martwe Twe powieki, bo w sercach naszych trwać będziesz na wieki.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
71 tydzień nie ma już Ciebie , jednak w sercu moim pozostaniesz na zawsze...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odszedłeś tak nagle i niepodziewan​ie nie było czasu na pożegnanie.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Umarli przestali cierpieć,​cierpią Ci co pozostali.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze w moim sercu


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żyjesz w naszych myślach,​żyjesz we wspomnieniac​h.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
brakuje mi ciebie tęsknie za tobą bardzo


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze w mej pamięci.​Światełka dla Ciebie...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiem, że nie wrócisz już do mnie - ja jestem ciągle z Tobą


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze w mej pamięci.​Światełka dla Ciebie...


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia