Paweł Wysocki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2016
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem przyjeliśmy wiadomość o śmierci naszego długoletniego pracownika Śp. Pawła Wysockiego Rodzinie i Bliskim Zmarłego wyrazy głebokiego współczucia składają Rada Nadzorcza, Zarząd oraz Pracownicy Spółki REMSOD

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 kwietnia 2016 roku odszedł od nas mój kochany Mąż, Syn, Tatuś i Dziadek śp. Paweł Wysocki lat 54 Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 7 kwietnia 2016 roku o godz. 13.00 w kościele pw. św. Krzyźa w Inowrocławiu. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu Zwiastowania NMP (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. W smutku pogrążona Żona z Rodziną

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

<p>108 sobota bez ciebie ..nigdy nie zapomnę tego telefonu kiedy dowiedziałam sie ze nie żyjesz. Nadal nie potrafię w to uwierzyć, jak to sie mogło stać i dlaczego?</p>

BW


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Cieszyłam się Tobą</p><p>powtarzałam, że mam dla kogo żyć.</p><p>Nagle zadzwonił telefon,</p><p>powiedzieli że to koniec,</p><p>że nie ma Cię</p><p>pustka ogarnęła me serce</p><p>łzy płyną po mym policzku</p><p>bo serce tęskni.</p><p>Ale wiem,</p><p>ze ty na mnie patrzysz z góry i tez tęsknisz.</p><p>Nie wiem co tam robisz</p><p>chociaż jestem ciekawa twego dalszego losu</p><p>i pamiętaj jedno Kochamy Cię wszyscy.</p>

BW


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>107 sobota bez ciebie Paweł ..lecz wszystko na świecie ma swe przeznaczenie,lecz jedno pozostaje mi zawsze ...wspomnienie... </p>

BW


8 l

<p>14 już sobota jak odeszłes ..Choć choroba Cię</p><p>zabrała, Ty żyjesz</p><p>w wspomnieniach...</p><p>Na zawsze będę</p><p>z Tobą i przy Tobie</p><p>i nigdy Cię nie opuszczę.</p>

BW


8 l

<p>Wiem, że jesteś w Niebie</p>

Agnieszka Niewiadomska


8 l

<p>105 sobota jak odesłałeś w dal ale zawsze pozostaniesz w w moim Sercu</p>

BW


8 l

<p>104 sobota jak mnie opuściłeś Nikt i nic mi Ciebie nie przywróci, tylko pamięć wraca, bolesna, bezsenna, ciężka jak kamień</p>

BW


8 l

<p>103 sobota jak odeszłes ..Choć choroba Cię</p><p>zabrała, Ty żyjesz</p><p>w wspomnieniach...</p><p>Na zawsze będę</p><p>z Tobą i przy Tobie</p><p>i nigdy Cię nie opuszczę.</p>

BW


8 l

<p>102 sobota bez ciebie...dlaczego</p>

BW


8 l

<p>23 miesiąc bez ciebie...tęsknie</p>

BW


8 l

<p> Paweł to już 101 sobota bez ciebie .. brakuje mi ciebie codziennie myślę o tobie</p>

BW


8 l

<p>SETNA SOBOTA.. WIECZÓR Są takie daty, gdzie brak bliskich nam osób, których nie ma już z nami, odczuwa się dużo, dużo mocniej… Są takie daty, które przywołują wspomnienia i smutne emocje… Są takie dni, kiedy wspomnienia uderzają i powracają-</p>

BW


8 l

<p>99 sobota jak nie ma już Ciebie , jednak w sercu moim pozostaniesz na zawsze...</p>

BW


8 l

<p>To już 98 sobota jak CIEBIE nie ma z każdym dniem brakuje coraz bardziej a tęsknota za Tobą coraz mocniejsza.Jednak wiem,że czuwasz nad Nami wszystkimi</p>

BW


8 l

<p> 22 miesiąc bez ciebie ..tęsknie za tobą </p>

BW


8 l

<p>97 sobota jak odeszłes ..Choć choroba Cię</p><p>zabrała, Ty żyjesz</p><p>w wspomnieniach...</p><p>Na zawsze będę</p><p>z Tobą i przy Tobie</p><p>i nigdy Cię nie opuszczę.</p>

BW


8 l

<p>96 sobota jak mnie opuściłeś zadaje sobie dlaczego ...tęsknie za tobą bardzo</p>

BW


8 l

<p>Tęsknie za tobą brakuje mi ciebie </p>

BW


8 l

<p>95sobota jak CIEBIE nie ma z każdym dniem brakuje coraz bardziej a tęsknota za Tobą coraz mocniejsza.Jednak wiem,że czuwasz nad Nami wszystkimi</p>

BW


8 l

<p>94 sobota bez ciebie...dlaczego </p>

BW


8 l

<p>Śmierć przychodzi nie pytając, czy może, zabiera tych których tak bardzo kochamy, a potem pustka i serce krzyczy dlaczego Boże! Kocham Cię </p>

BW


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Cieszyłam się Tobą</p><p>powtarzałam, że mam dla kogo żyć.</p><p>Nagle zadzwonił telefon,</p><p>powiedzieli że to koniec,</p><p>że nie ma Cię</p><p>pustka ogarnęła me serce</p><p>łzy płyną po mym policzku</p><p>bo serce tęskni.</p><p>Ale wiem,</p><p>ze ty na mnie patrzysz z góry i tez tęsknisz.</p><p>Nie wiem co tam robisz</p><p>chociaż jestem ciekawa twego dalszego losu</p><p>i pamiętaj jedno Kochamy Cię wszyscy.</p>

BW


8 l

<p>93 sobota bez ciebie...Bóg wezwał Twoje imię tak delikatnie, że tylko Ty słyszałeś. Nikt nie słyszał zbliżających się kroków aniołów. Zamknąłeś oczy i zasnąłeś, i cicho opuściłeś nas wszystkich.</p>

BW


8 l

<p>92 sobota jak CIEBIE nie ma z każdym dniem brakuje coraz bardziej a tęsknota za Tobą coraz mocniejsza.Jednak wiem,że czuwasz nad Nami wszystkimi</p>

BW


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia