Franciszka Ratajczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2009
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2009
Głos Wielkopolski
„Nie jesteś nieobecna, jesteś tylko niewidoczna. Patrzysz oczami pełnymi miłości, w nasze oczy pełne łez” Dnia 13.8.2009 r. odeszła do domu Ojca, po długiej i ciężkiej chorobie nasza Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia ś + p Franciszka Ratajczyk lat 85 Msza św. odprawiona zostanie w środę, 19.8.br. o godzinie 8.30 w kościele pw. św. Trójcy na Dębcu. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 11.35 na cmentarzu junikowskim. Pogrążona w smutku Córka z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Jerzy Banach
15 l