Urszula Kiełbasa

This was published in the following publications on 15.01.2010:
Głos Wielkopolski

„Nie jesteś nieobecna, jesteś tylko niewidoczna,
patrzysz oczami pełnymi miłości w nasze oczy pełne łez”
Pogrążeni w głębokim smutku i żałobie zawiadamiamy, że dnia 13.1.2010 r.
zakończyła swe szlachetne, pełne miłości i dobroci życie nasza
kochana Mamusia, Teściowa i Babcia
ś + p
Urszula Kiełbasa
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w sobotę, 16.1.br.
w kościele pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty, ul. Forteczna 53 o godzinie 11.00.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 12.00 na cmentarzu
parafialnym, ul. św. Antoniego Poznań – Starołęka.
Strapiona Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Kochani Rodzice, dziękuję Wam za wsparcie

I.P.


5yrs

Image chosen by user
Najdrożsi moi Rodzice, bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Wieczny odpoczynek racz dać Im Panie....

I.P.


5yrs

Image chosen by user
Kochany Tatusiu, z okazji Dnia Ojca życzę kochanemu tacie pięknego, wiecznego życia w towarzystwie ukochanych osób i ,chyba największej miłości, pszczólek. Tatusiu, z miłością wspominamy...

I.P.


6yrs

Image chosen by user
Święto Matki, mojej Mamusi... Chciałabym nieba przychylić, przytulić, porozmawiać, pomóc....już za późno. Mamusiu, bardzo tęsknię

I.P.


6yrs

Image chosen by user
Drogi Tatusiu, mija 13 rocznica Twojego życia wiecznego. Dla mnie to smutny czas....Brakuje mi bardzo naszych spotkań. Wieczny odpoczynek racz dać Mu Panie......

I.P.


6yrs

Image chosen by user
Najdroższa Mamusiu, dzisiaj są Mamusi urodziny. Życzymy spokojnego, dobrego, pachnącego kwiatami i smakami życia. I nieustannej opatrzności Boga. My, sierotki, codziennie wspominamy kochaną Mamusię. Brakuje nam wsparcia i tych oczu pełnych miłości.... Zostań z Bogiem Mamusiu

I.P.


6yrs

Image chosen by user
Najmilsi moi Rodzice, dziękuję za wsparcie w tym trudnym czasie.... Bóg zapłać za opiekę. Wieczny odpoczynek racz dać Im Panie, a światłość wiekuista niechaj Im zawsze świeci

Iwona


6yrs

Image chosen by user
Kochani, myślę o Was z czułością... Dziękuję za dar życia.

I.P.


6yrs

Image chosen by user
Kochany Tatusiu, dzisiaj mija 96 lat od ziemskich narodzin. Pamiętam! Wiem, że tam w Niebie ma Tatuś wszystko co najlepsze. Na zawsze! Wieczny odpoczynek racz dać Mu Panie....

Iwona


6yrs

Image chosen by user
Najdroższa Mamusiu, dzisiaj mija 10 lat od kiedy zostałam sierotą. Bardzo mi Mamusi brakuje... Wieczny odpoczynek racz dać Jej Panie...

I.P.


6yrs

Image chosen by user
Kochani, mija kolejny rok bez Was. Brakuje mi kochających Rodziców....Ale zawsze czuję Wasze wsparcie. Dziękuję bardzo! Zostańcie z Bogiem! Wieczny odpoczynek racz dać Im Panie....

I.P.


6yrs

Image chosen by user
Drodzy Rodzice, dziękuję Wam za wsparcie. Doceniam i odczuwam je. Zostańcie z Bogiem!

I.P.


6yrs

Image chosen by user
Kochani moi, dzisiaj jest Wasze Święto. My też pamiętamy o bliskich, którzy są już w Niebie. Odwiedzamy cmentarze, zapalamy znicze, wspominamy... Zostańcie z Bogiem i pamiętajcie o nas.

I.P.


6yrs

Image chosen by user
Mamusiu droga, dzisiaj jest Dzień Imienin kochanej Urszulki. Życzymy wszelkiej Bożej łaski!

I.P.


6yrs

Image chosen by user
Moi mili Rodzice, bardzo dziękuję Wam za pomoc w moim życiu. Nieustannie ją czuję! Bóg zapłać!

Iwona


6yrs

Image chosen by user
Kochani, bardzo mocno dziękuję Wam za opiekę nade mną i wsparcie, które nieustannie czuję. Bóg zapłać!

Iwona


6yrs

Image chosen by user
Drodzy, dzisiaj jest Święto Ojca. Tatusiu, ,życzę pięknego i dobrego życia wiecznego. Wieczny odpoczynek racz dać Mu Panie....

I.P.


7yrs

Image chosen by user
Kochani, dzisiaj jest kolejna rocznica odejścia Tatusia.... Wieczny odpoczynek racz dać Mu Panie. Z Bogiem Tatusiu!

Iwona


7yrs

Image chosen by user
Mamusiu najdroższa, dzisiaj są Mamusi urodziny! Życzę cudowności w Niebie. Proszę też o wsparcie w najbliższych dniach.... Dziękuję za wszystko !!!

Iwona


7yrs

Image chosen by user
Drodzy, kochani Rodzice dziękuję Wam za pomoc, opiekę nad nami. Bóg zapłać!

Iwona


7yrs

Image chosen by user
Myślami jestem przy Was, kochani Rodzice. Dziękuję za wsparcie!

Iwona


7yrs

Image chosen by user
Kochani, dzisiaj macie święto - urodziny Tatusia. Ojczulku kochany, życzę ciepła, dużo łąk, kwiatów i pszczółek. Wszystkiego naj, naj. Przesyłam buziaki :)

Iwona


7yrs

Image chosen by user
Drodzy, dziękuję za piękne sny z Waszym udziałem. Dzieją się wtedy niemożliwe w rzeczywistości sytuacje. Wasz prawnuk i Wy razem. To było piękne! Bóg zapłać za te senne wspomnienia. Mamusiu, Tato bardzo Was kocham i dziękuję za wsparcie, które otrzymuję od Was. Zostańcie z Bogiem.....

Iwona


7yrs

Image chosen by user
Kochani Rodzice, dziękuję Wam za opiekę nad nami i wsparcie. Zostańcie z Bogiem!

Iwona


7yrs

End of content

No more pages to load