Urszula Kiełbasa

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.01.2010
Głos Wielkopolski

„Nie jesteś nieobecna, jesteś tylko niewidoczna,
patrzysz oczami pełnymi miłości w nasze oczy pełne łez”
Pogrążeni w głębokim smutku i żałobie zawiadamiamy, że dnia 13.1.2010 r.
zakończyła swe szlachetne, pełne miłości i dobroci życie nasza
kochana Mamusia, Teściowa i Babcia
ś + p
Urszula Kiełbasa
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w sobotę, 16.1.br.
w kościele pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty, ul. Forteczna 53 o godzinie 11.00.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 12.00 na cmentarzu
parafialnym, ul. św. Antoniego Poznań – Starołęka.
Strapiona Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najdroższa Mamusiu, życzę wszystkiego co najlepsze z okazji imienin - beztroskiego, pięknego życia ❤

I.P.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Drogi Stefanku, życzę wszystkiego najlepszego, najpiękniejszego ❤

I.P.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochani Rodzice, bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Często to czuję ❤ Panie Boże, miej w opiece moich Rodziców

I.P.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najdroższy Tato, dziękuję za życie, miłe i słodkie jak miód wspomnienia. Tulę z czułością spracowane dłonie. Tatusiu, życzę pięknych, słonecznych i smacznych dni. Oby nigdy nie brakowało ulubionego mleka i klusek. Wszystkiego najlepszego z ojazji Dnia Ojca ❤

I.P.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najdroższa Mamusiu, życzę pięknego świętowania

I.P.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać ten dzień. Tatusiu, często wspominam i tęsknię...

I.P.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochana Mamusiu, życzę wszystkich najcudowniejszych rzeczy na świecie, aby trafiły one do wspaniałej dzisiejszej Jubilatki, do Urszulki ❤

I.P.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochani, życzę Wam pięknych Świąt

I.P.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Sto lat temu urodził się wspaniały człowiek - kochany, pracowity, opiekuńczy, uwielbiający naturę pszczelarz, cierpiący w milczeniu - mój Tato ❤ Dziękuję Ci za te wspolne lata i wsparcie, które cały czas czuję. Wieczny odpoczynek racz dać Mu Panie...

I.P.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najdroższa Mamusiu, minęło już 14 lat od naszego ostatniego spotkania. Bardzo brakuje mi Twojej obecności i bezinteresownego wsparcia. Dziękuję za wspólne lata.

I.P.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Życzę pięknego świętowania

I.P.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najdroższa Mamusiu, kochana Solenizantko, życzymy wszystkiego najlepszego, niebiańskich dobroci i wspaniałej opieki Boga. Wieczny odpoczynek racz dać Jej, Panie...

I.P.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochani Rodzice, dziękuję Wam bardzo za wspaniałą opiekę i wsparcie, które otrzymuję od Was. Czuję to każdego dnia! Proszę o dobre myśli w najbliższym czasie.

I.P.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzień dobry Tatusiu. Dzisiaj świętujemy imieniny kochanego Solenizanta. Życzymy cudowności w Niebie. Wiecznego lata, kwitnących miodnych roślin, dobrych zbiorów bursztynowego przysmaku. Wszystkiego najleoszego Tato ❤

I.P.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek

Antoni


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochani, bardzo Wam dziękuję za opiekę i wsparcie, które odczuwam często. Bóg zapłać!

I.P.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu, dzisiaj świętujemy Dzień Ojca. Pamiętamy i wspominamy z miłością. Wszystkiego dobrego!

I.P.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najdroższa Mamusiu, życzę pięknego świętowania. Dzień Matki spędzę wspominając oczy pełne miłości i miłosierne serce. Proszę o wybaczenie moich przewinień...

I.P.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu kochany, Pamiętamy i bardzo tęsknimy. Minęło już 16 lat....

I.P.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najdroższa Mamusiu, życzę wszystkiego szczęśliwego!

I.P.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu kochany, życzę wiosny, słońca, kwiatów, miodu i pszczół na zawsze! Wszystkiego najlepszego!

I.P.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek racz Jej dać , Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen Mamusiu najdroższa, minęło już 13 lat... Bardzo tęsknię

I.P.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochani Rodzice, sercem jestem z Wami

I.P.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najdroższa Mamusiu, życzę wspaniałego ucztowania w Niebie z okazji Imienin. Wszystkiego najlepszego! Dziękuję za wsparcie.

I.P.


3 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia