Renata Walczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.07.2015
Tygodnik Śremski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.07.2015
Tygodnik Śremski
„Jak nikt inny na zawsze zapisałaś się w naszych sercach
i wciąż będziesz przy nas – Twą miłością, Twoją troską, Twoim oddaniem”
Poruszeni śmiercią naszej Koleżanki
mgr pielęgniarstwa
Renaty Walczak
Kierownika Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego
Centrum Medycznego „Małgorzata” Sp. z o.o. w Śremie
składamy
całej Rodzinie
najserdeczniejsze wyrazy współczucia w tej trudnej dla wszystkich chwili.
Reniu, będzie nam Ciebie brakowało, Twojego uśmiechu, radości życia,
empatii, serdeczności, życzliwości i pracowitości.
Byłaś zawsze gotowa pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebowali.
Odeszłaś od nas tak szybko, walcząc z ciężką chorobą, nigdy nie tracąc wiary w wyzdrowienie.
Dyrekcja i personel
Centrum Medycznego „Małgorzata” w Śremie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia