Z głębokim żalem zawiadamiamy
This was published in the following publications on 01.04.2009:
Nowa Trybuna Opolska
This was published in the following publications on 01.04.2009:
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 28 marca 2009 roku zmarł Pan Leszek Jossyk wieloletni emerytowany pracownik Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Opolu. Wyrazy współczucia Rodzinie składają dyrekcja i pracownicy Oddziału ZUS w Opolu. Pogrzeb odbędzie się w dniu 1 kwietnia o godzinie 11:30 na cmentarzu w Opolu Półwsi.
End of content
No more pages to load