Waldemar Jóźwik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.09.2015
Kurier Lubelski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.09.2015
Kurier Lubelski
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ŚP. Waldemara Jóźwika
wieloletniego pracownika i Prezesa Zarządu Spółdzielni Niewidomych im. M. Sękowskiego w Lublinie.
Człowieka otwartego dla wszystkich, pełnego entuzjazmu i optymizmu, aktywnego w życiu zawodowym pomimo swojej niepełnosprawności.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Zarząd i pracownicy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia