Stanisław Nowak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.01.2016
Głos Wielkopolski

„Stworzyłeś nas, o Panie,
kierując nas ku sobie,
I nie zazna serce nasze spokoju,
Aż odpocznie w Tobie”
św. Augustyn
Ś+p
Stanisław Nowak
neurochirurg
Naszego drogiego Męża, Ojca i Dziadka
pożegnamy na mszy św. i odprowadzimy do rodzinnego grobowca
w czwartek 14 stycznia 2016 r. o godz. 12.00
na cmentarzu parafialnym, ul. Borówkowa, Suchy Las.
Najbliżsi
Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Plaża

Ze smutkiem żegnamy

Prof. dr. hab. med. Stanisława Nowaka

Rodzinie i Bliskim

składamy najserdeczniejsze wyrazy współczucia.

Kierownik i Pracownicy Kliniki Neurologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że w dniu 9 stycznia 2016 roku, po długiej i ciężkiej chorobie, zmarł

profesor zw. dr hab. med.
Stanisław Nowak

kierownik Katedry i Kliniki Neurochirurgii i Neurotraumatologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Profesor całe życie zawodowe poświęcił neurochirurgii i Klinice, był zasłużonym lekarzem i nauczycielem akademickim, wychowawcą młodzieży i kadry naukowej.

Pozostanie na zawsze w naszej pamięci jako neurochirurg oddany do końca swego życia choremu człowiekowi.

Rodzinie i Bliskim

wyrazy szczerego współczucia składają

Pracownicy Katedry i Kliniki Neurochirurgii i Neurotraumatologii UM w Poznaniu

Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk
z wielkim smutkiem przyjmuje wiadomość o śmierci

ś†p
Prof. dr. hab.
Stanisława Nowaka

od 1999 roku członka Wydziału Lekarskiego, Komisji Medycyny Doświadczalnej,
przewodniczącego Komisji w latach 2005-2015.
Był wiernym naszej Korporacji, szczerze oddanym naukowej i społecznej pracy Uczonym.

Łączymy się w żalu
z Rodziną Zmarłego

Zarząd

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że zmarł

Prof. dr hab. Stanisław Nowak

wieloletni kierownik Katedry i Kliniki Neurochirurgii i Neurotraumatologii UMP,

specjalista neurochirurgii, nauczyciel akademicki wielu pokoleń lekarzy i kadry

naukowej.

Pogrzeb odbędzie się 14 stycznia 2016 roku o godzinie 12.00

na cmentarzu parafii Matki Bożej Pocieszenia przy ul. Borówkowej

w Suchym Lesie.

Rodzinie Zmarłego

składamy

wyrazy głębokiego współczucia.

Rektor i Senat, Dziekani i Rady Wydziałów: Lekarskiego I, Lekarskiego II, Farmaceutycznego i Nauk o Zdrowiu, Dyrekcja oraz pracownicy Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Z wielkim smutkiem i żalem

przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Ś+P.

prof. dr. hab. Stanisława Nowaka

Łączymy się w bólu

z Rodziną

Dyrekcja i Pracownicy

Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek

Irena


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dał mi drugie życie. Spoczywaj w pokoju.

Danuta Sobczak


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

Hanna Najdowska


5 l

Przemek

Ratował zycie mojego brata mimo ze byl w stanie krytycznym


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anna Adamska


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Panie Profesorze, był, jest i będzie Pan wielkim człowiekiem. Dzięki Panu żyję już ponad dwie dekady, uratował mi Pan życie. Modlę się za Pana.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Marian Dawidowski - LO Wolsztyn


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Czapski Kazimierz wyrazy wspulczucia dla rodziny,byl naprawde wielkim czlowiekiem i wspanialym lekarzem.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Andrzej Perek - kolega ze szkoły podstawowej nr2 w Zbąszyniu i L.O. w Wolsztynie. Żegnaj Staszek....


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dorota Borowska


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anna DAWIDOWSKA-​KOLEŻANKA Z l0 wOLSZTYNA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Klaudia Hermańska-​Kozera wraz z Rodziną


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Michał Breś LO Wolsztyn


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnaj Kolego z licealnej ławki....​Pieciu


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Szymon Suterski - LO Wolsztyn (1959 -1963)


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kazimierz Kotlarski LO Wolsztyn Byłeś kim jesteśmy, będziemy kim jesteś


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Hanna i Zbigniew Sekowscy


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Janka Nowak z dziećmi


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Marian Kwaśnik rodak ze Zbąszynia ,kolega ze Szkoły Podstawowej


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
rodzina klarzynskich


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bogdan Miśkowiak


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mieczysław Majsner - LO Wolsztyn


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mieczysława Wandtke Matczyńska kuzynka


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Eugeniusz Wisniewski


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia