Jolanta Kubiak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.09.2015
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.09.2015
Głos Wielkopolski
„Nie żyjemy, aby umierać…
ale umieramy, aby żyć wiecznie”
Odeszła zbyt szybko
Ś+p
mgr Jolanta Kubiak
Były Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Buku
Osoba niezwykle przyjacielska, ciepła i wrażliwa.
Mimo różnych przeciwności losu, potrafiąca cieszyć się życiem i przekazywać tę radość innym.
Żegnamy Cię wdzięczni za Twoją pracę, przykład, odpowiedzialność,
dobrze wypełnioną służbę wobec potrzebujących i za każdy wspólnie spędzony dzień.
Będzie Nam Ciebie bardzo brakować.
Mężowi Leszkowi
oraz
Kamilce, Sławkowi i ich Rodzinom
składamy wyrazy serdecznego współczucia,
łączymy się z Wami w bólu.
Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Buku
Ze smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci
Ś +P
Jolanty Kubiak
kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Buku
w latach 2011-2014.
Jola zachwycała się życiem, dzieliła się radością, pasją i zaangażowaniem.
Niosła pomoc najsłabszym, dzieląc swoje serce pomiędzy nich i najbliższych.
Na zawsze pozostanie w naszej życzliwej pamięci.
Pogrążonej w żałobie rodzinie składamy wyrazy szczerego współczucia.
Burmistrz, Przewodniczący Rady wraz z radnymi Miasta i Gminy Buk
oraz pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Buku
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Dorota
1 r
Dorota
2 l
DOROTA
6 l
Karolina Kasperska
6 l
Dariusz Kargul
7 l
Renata Kargul
8 l
8 l
8 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
10 l
10 l